ВТРАТИТИ ПЕРЕМОГУ, АЛЕ НЕ ВІРУ У СЕБЕ!

Коротко про події матчу Драконів і Мельників.

Перед звітним матчем підопічні Максима Павленка випереджали херсонську команду на два бали, тому, у випадку позитивного результату, могли збільшити свій відрив до п’яти очок. Але не так сталося, як хотілося, хоча були на це і цілком об’єктивні причини.

Наприклад, двотижнева пауза в офіційних матчах, а також неприємне пошкодження Микитюка перед звітною грою, яке не дозволило Миколі вийти на паркет спорткомплексу КФВ. Додайте сюди ще травму нашого капітана, Федюка, по ходу цього двобою, і отримуємо зовсім е позитивну картину. Тим не менш, це історія не про відмовки, а про цілком об’єктивні факти.

Що стосується безпосередньо матчу, то він, як і очікувалося, став максимально цікавим, насиченим на гольові моменти і, мабуть, драматичним.

Перший небезпечний епізод створили Мельники, коли Клаудіньо вивів Бесалова на ударну позицію, але Кардаш ногами відбив удар з-за меж штрафного майданчика.

Дракони відповіли стандартом, який заробив Абакшин, після чого потужно пробив Андрій Цілик, але м’яч, після невеликого рикошету, пройшов повз ворота.

Не обійшлося, звичайно, без сольних проходів Петра Шотурми, який в одному з епізодів пробив з правого флангу, але м’яч пройшов повз ворота. І знову ж таки ця активність не залишилися без відповіді Урагану. Зокрема постарався Лебідь, який спочатку пробив в один дотик після передачі з кутового, а потім розрядив гармату ледь не з центральної лінії поля, хоча виглядало дуже небезпечно.

На 12-й хвилині матчу рахунок міг відкривати Продексім, коли Зварич промчав правим флангом і поцілив у ближню стійку, а набігаючий на цей м’яч Шотурма, головою теж влучив у каркас воріт.

Тим не менш, це сталося через дві хвилини, коли Клаудіньо зробив потужний простріл з лівого флангу, а м’яч, після боротьби у штрафному майданчику, від ноги Фаренюка залетів у ворота – 0:1. Моментів у першому таймі, аби забити бодай один м’яч, було багато у обох команд, але найнебезпечніше пробив Абакшин, який після відмінної передачі Лебідя, влучив у стійку.

Однак вже на початку другого тайму Сторожук отримав передачу на лівому фланзі, класно пробив у ближній кут, а м’яч, трішки зачепивши ногу кіпера херсонської команди, опинився у воротах – 1:1.

Після цього гра знову пішла на зустрічних курсах, але моментів у херсонської команди було більше. В одному з таких епізодів, який виник за дев’ять хвилин до завершення матчу, Зварич зіграв в стінку с партнером і сильно пробив у самісінькій кут воріт Кардаша 1:2. Через деякий час після цього Дракони пішли грати 5 в 4, а найкращій момент за для того, аби зрівняти рахунок мав Кордоба, проте постріл Романа на останніх секундах матчу на себе прийняла стійка.

Таким чином, Продексім вперше у цьому сезоні перемагає Ураган і виходить на першу сходину у турнірній таблиці. Однак закінчити цей матеріал хотілося б словами нашого тренера, Максима Павленка – Ми втратили перемогу, але не втратили віру в себе!