ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» - НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

У футзальних турнірах беруть участь п’ять вікових груп

Футзальний сезон набирає обертів, тож кожного тижня вирують неабиякі спортивні пристрасті, звісно, не без участі вихованців клубної Академії НФК "Ураган". Переможною серією у дебютній Екстра-лізі вже насолоджуються 16-річні "урагаганівці", а команди U-11, U-13 та U-15 включаються у розіграш Чемпіонату України з футзалу. Отож, чим ознаменувався пройдешній тиждень - читайте далі…

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 1-й тур
"Ураган-1" - ДЮСШ №3 (Львів) - 7:3

На старт розіграшу Чемпіонату України вийшли і 15-річні "ураганівці", котрі за нагороди сезону змагатимуться відразу двома командами 2003р.н. - "Ураган-1" та "Ураган-2". Першим розпочав свій футзальний марафон "Ураган-1" - "дракони" в рамках 1-го туру, 28 листопада, приймали львівську ДЮСШ №3. У підсумку - початок сезону відзначили трьома очками.

Директор клубної Академії Володимир Слободян каже, що перемогою задоволений, але якість гри хотілося б покращити. "Відчувається, що тільки перейшли з великого поля, тому погано відчувають зал, немає зіграності. До того ж, в тактичному плані не реалізували те, що хочемо від них побачити. Тож треба працювати", - прокоментував Володимир Ярославович.

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 2-й тур
ДЮСШ №3 (Львів) - "Ураган-2" - 3:2

Початок сезону із львів’янами відзначили й гравці "Урагану-2", які перший поєдинок Чемпіонату зіграли пройдешньої неділі, 3 грудня, однак, мінімально поступилися супернику. Володимир Слободян розповів, що причиною поразки стали тактичні помилки його підопічних. "Як такого футзалу не було… Маленький зал, поки не зіграні, тому такий і підсумок", - розповів тренер команди.

Чемпіонат України з футзалу (U-11). 2-й тур
"Ураган" - ДЮСШ "Городенка" - 4:7

У середу, 29 грудня, включилися у розіграш Чемпіонату України й вихованці клубної Академії НФК "Ураган" 2007р.н. В рамках 2 туру юні "дракони" приймали на домашньому майданчику суперників із Городенки, у підсумку - поступилися із рахунком 4:7. Варто відзначити, що перший тайм завершили з рахунком 2:0 на користь іванофранківців.

"Мали багато хороших моментів, те саме можна сказати і про суперника, але рятував гру воротар "Урагану", який зробив багато "сейвів". В другому таймі гості змінили тактику, і почали застосовувати дальні удари, що призвело до такого підсумку", - прокоментував Володимир Слободян. Тренер команди U-11 каже, що його підопічні виглядали непогано, тому стартом сезону задоволений. "Є над чим працювати, тож будемо рухатися вперед, і вчитися", - підсумував Олег Ольшанецький.

04.12.2017 19:13