ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» - НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

У футзальних змагань беруть участь п’ять вікових груп
 
Футзальний сезон у розпалі, тож вихованці Академії НФК "Ураган" продовжують свій вояж змаганнями. Нагадаємо, що юнаки у віковій категорії U-11, U-13 та обидві команди U-15 беруть  участь у розіграші Чемпіонату України. Отож, чим ознаменувався пройдешній тиждень - читайте далі…
 
Чемпіонат України з футзалу (U-15). 6-й тур
"Ураган-2" - ДЮСШ "Спортлідер+" (Хмельницький) - 7:0
В рамках 6 туру, який відбувся 11 січня, друга "ураганівська" команда приймала на домашньому майданчику хмельничан - команду "Спортлідер+". У підсумку - здобули впевнену перемогу - 7:0. "Спочатку гру розпочали рівно, але "Ураган" вдало провів одну з контратак, і на шостій хвилині повів в рахунку. А переломним моментом матчу став третій гол, який деморалізував суперника, і дозволив нам довести гру до логічного завершення", - прокоментував тренер команди Володимир Слободян. 
 
ДЮСШ №3 "Львів" - "Ураган-1" - 2:12
Кількома днями пізніше розіграла 6 тур й команда "Ураган-1", котра у неділю, 14 січня, взяла курс до міста Лева, де зустрілася із місцевою ДЮСШ №3. Поєдинок приніс свої дивіденди у вигляді трьох залікових балів. "Ураган" почав гру активно, команда відразу зосередилася у пресингу, і перших вісім хвилин грали на половині суперника, що змогли втілити у забиті голи - вже в першому таймі - 5:1. Варто відзначити і гру суперника, який старався грати другим номером, і  мав моменти на контратаках, але виручав наш воротар. Другий тайм провели за тим же сценарієм, що у підсумку призвело до переможного результату", - поділився Володимир Ярославович. 
 
Чемпіонат України з футзалу (U-15). 7-й тур
"Ураган-1" - ДЮСШ "Спортлідер+" (Хмельницький) - 13:1
У п’ятницю , 12 січня, помірявся силами з хмельничанами й "Ураган-1", які за прикладом другої команди теж не залишили супернику жодного шансу. "Продемонстрували хорошу комбінаційну гру, створювали багато моментів, немало й реалізували, тому підсумок - на табло", - підсумував Слободян. 
 
Чемпіонат України з футзалу (U-11). 6-й тур
"Ураган" - ДЮСШ "Спортлідер+" (Хмельницький) - 8:0
Під знаком матчу із "Спортлідером+" провели 6 тур чемпіонату й 11-річні "ураганівці", котрі теж не дозволили гостям повернутися додому з очками. "Ми повністю переграли суперника, володіли ініціативою, контролювали хід гри, тому перемога - цілком закономірна", - прокоментував тренер "Урагану" Олег Ольшанецький. 
 
Чемпіонат України з футзалу (U-11). 7-й тур
"Лідер" (Червоноград) - "Ураган" - 2:1
В рамках 7 туру юні "дракони" зіграли у Червонограді із місцевим "Лідером", де, на жаль, мінімально поступилися. Попри поразку тренер "ураганівців" зізнається, що своїми підопічними задоволений. "Була рівна боротьба, в якій більше пощастило господарям. Але трагедії не робимо, будемо працювати", - підсумував Ольшанецький. 
 
15.01.2018 16:31