ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» - НА СТАРТІ ФУТБОЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ

10 вересня юні "дракони" стартують у футбольній першості України

Вже найближчого вікенду, 10 вересня, візьме старт футбольна першість України. Серед учасників першої ліги U-17 та U-15 - івано-франківський "Ураган", котрий буде представлений відразу двома юнацькими командами Академії – 2002 та 2003р.н.

Варто відзначити, що минулого сезону юні "дракони" вже встигли випробувати футбольне поле на офіційних змаганнях, щоправда, "ураганівці" були в складі об’єднаної команди "Тепловик-ДЮСШ-3". А от у новому сезоні 2017/18 рр. вихованці "Урагану", під керівництвом Володимира Слободяна та Володимира Салія, вже повноправно крокуватимуть просторами першості.\

"Минулий сезон був для нас пробним, в результаті співпраці з ДЮСШ №3 ми виставляли одну команду. Цьогоріч прийшли до висновку, що потрібно виходити на інший рівень, і взяти участь у футбольних змаганнях самостійно. Нам потрібно заявляти про себе, і про те, що в Академії "Урагану" діти займаються не тільки футзалом, а й футболом", - зазначив директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян.

Відзначимо, що перед початком футбольного сезону, юнаки 2002 та 2003р.н. пройшли вперше в історії Академії виїзний тренувальний інтенсив – 15-річні вихованці провели навчально-тренувальні збори в курортному Кароліно-Бугаз. Натомість молодші "дракони" відточували майстерність у гірській Ворохті.

"Під час зборів ми закладали основи фізично-функціональної підготовки, вже вдома – працювали над техніко-тактичною складовою, тому, сподіваюсь, це дасть змогу обом командам вдало влитися у чемпіонат. Спробуємо стати "середняком", щоб в подальшому боротися за високі місця",- підсумував Володимир Слободян.

Щодо самого розіграшу першості, то змагання відбуваються за зональним принципам – команди змагаються у своїх групах,  далі на вісімку переможців зон  очікує плей-офф. Суперниками "Урагану" стане 11 команд західного регіону: команди "Покрова", СДЮШОР-4 та ФК "Опір" зі Львова, "Ковель-Волинь", ДЮСШ "Ужгород", ДЮСШ "Нововолинськ", винниківський "Рух", "Надія" із села Копиченці (Тернопільська область), ФК "Калуш, івано-франківські "Ніка"та ФК "Тепловик-ДЮСШ-3".

Вже найближчої неділі, 10 вересня, вихованці Академії НФК "Ураган" беруть курс до міста Лева, де в рамках 1-го туру зустрінуться із місцевою "Покровою". Тож вдалого старту на великому полі, юні "дракони"!

08.09.2017 18:29