ВИХОВАНЦЯМ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» ЧИТАТИМУТЬ ЛЕКЦІЇ

Щомісяця дітям проводитимуть теоретичні заняття

Відтепер в стінах "ураганівської" Академії стало на ще одну новацію більше – юних спортсменів не тільки вчитимуть азам футболу та футзалу, а й читатимуть теоретичні лекції. Так би мовити – від теорії до практики.

Директор Академії Володимир Слободян каже, що таке "ноу-хау" в "Урагані" є викликом часу. "Щоб виховувати всебічно розвинену футбольну особистість потрібно працювати комплексно, тим паче, що хочемо, щоб наші діти біли грамотні і теоретично "підковані", - розповів Володимир Ярославович.

Перша лекція була загальною і проводилася для всіх вихованців, за винятком наймолодших. В рамках першого заняття тренер Юрій Іванишин розповів про історію розвитку футболу, футзалу та відмінності між обома видами спорту. Надалі теоретичні заняття проводитимуть щомісяця для кожної вікової групи окремо. Теми, про які розповідатиме тренер, будуть найрізноманітніші.

Крім того, за словами Слободяна, планується ведення відеозйомки матчів, тож ще одним елементом такого навчання буде "розбір" гри. "Хочемо, щоб діти відчували себе справжніми спортсменами, тому і підхід має бути серйозний, як у професійному спорті", - підсумував Слободян.

Прес-служба НФК "Ураган"


 

29.09.2016 12:07