ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ ТА ВОЛЕЙБОЛУ

Змагання відбулися впродовж 17-18 серпня на арені Академії НФК «Ураган»

Пройдешнього вікенду, 17-18 серпня, у мікрорайоні Пасічна, на майданчику Спорткомплексу Академії НФК "Ураган", відбувся турнір "Кубок міського голови з пляжних видів спорту". Змагання з бічсокеру та волейболу пройшли під патронатом міського голови Руслан Марцінква, а головними організаторами виступив Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Народний футбольний клуб "Ураган".

У п’ятницю, 17 серпня, шість компаній міста розіграли трофей з біч-сокеру. У підсумку – сильнішою виявилася команда "Прикарпаття-АТО", яка у фінальному поєдинку залишила позаду  "Прикарпаттяобленерго". "Бронзу" змагань вибороли працівники ВО "Карпати", котрі у матчі за третє місце переграли колектив "Просвіти".

А вже наступного дня за титул володаря Кубку міського голови з пляжного волейболу позмагалося вісім команд, коті зіграли за кубковою системою. Переможцем стала "Просвіта", "срібло" залишилося за тандемом працівників ВО "Карпати-1", третє місце здобула "Поліція-1". Відзначеним залишився і єдиний жіночий тандем волейболісток з управління поліції.