ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА. 1 ТУР: "УРАГАН" ОБМІНЯВСЯ ПЕРЕМОГАМИ З ДЮСШ "ВОЛНА"

"Дракони" відіграли перенесені матчі 1-го туру

Перший поєдинок лідерів на майданчику Муніципального ФОЦ пройшов у впертій боротьбі, тож не дивно, що командам довелось визначати сильнішого у серії пенальті. Після нічийного результату в основний час (на гол Єлішева "дракони" відповіли влучним ударом Запорожана) у футзальній лотереї влучнішими були саме господарі поля і реалізований пенальті від Скіцка приніс два очки "Урагану" - 4:3.

"Ураган" U-17 Івано-Франківськ - ДЮСШ "Волна" U-17 Харків - 1:1 (0:0), пен. 4:3
Голи:
Запорожан (31) - Єлішев (28)
Серія пенальті: Запорожан, Дрекало, Афтанас (повз), Березовський, Скіцко - Пелецький (повз), Ночвін, Зозуля (воротар), Мануйлов, Єлішев.
"Ураган": Починок (в) - Афтанас, Федик, Скіцко (к), Запорожан - Дрекало, Березовський, Кривко, Франчук, Солодчук, Драчук - Біловусяк (в). Головний тренер: Іван Данилишин.
ДЮСШ "Волна": Ночвін (в) - Єлішев, Ткаченко, Пелецький (к), Савочка - Мануйлов, Якушенко, Зозуля, Мильніков. Головний тренер: Юрій Кобзар.

А от повторний матч на майданчику Муніципального фол виявився багатим на забиті м'ячі. Вже на 2-ій хвилині господарі повели у рахунку зусиллями Запорожана - 1:0. Втім, до завершення першого тайму харків'яни продемонстрували як потрібно реалізовувати гострі нагоди і на перерву суперники пішли за переваги гостей - 1:3. Переломним у зустрічі можна назвати четвертий м'яч харків'ян у виконанні Єлішева, забитий в дебюті другого тайму - 1:4. Далі "Ураган" перейшов на гру з п'ятим польовим за що двічі поплатився - 1:6. Навіть такий великий розрив не знітив "драконів", які зусиллями Запорожана та Федика, що оформив дубль, скоротили відставання - 4:6. Втім, останнє слово у матчі було за гостями - Мануйлов підбив остаточні 4:7 на користь "Волни".

"Ураган" U-17 Івано-Франківськ - ДЮСШ "Волна" U-17 Харків - 4:7 (1:3)
Голи:
Запорожан (2, 29), Федик (30, 35) - Пелецький (11, 27), Мануйлов (16, 36), Федик (18, аг), Єлішев (19, 28)
"Ураган": Починок (Драчук, 28) - Афтанас, Федик, Скіцко (к), Запорожан - Дрекало, Березовський, Кривко, Франчук, Солодчук - Біловусяк (в). Головний тренер: Іван Данилишин.
Попередження: Федик (15) - Пелецький (32)

За підсумками туру "Ураган" продовжує очолювати турнірну таблицю Юнацької Екстра-ліги, здобувши 37 пунктів у дванадцяти зіграних зустрічах.

8 ДЮСШ Валки 10 1 1 0 8 11:53 5

29-30 січня, "Ураган" вдома проведе матчі 8-го туру Юнацької Екстра-ліги. У Муніципальному ФОЦ команда Івана Данилишина протистоятиме одноліткам з одеського ФК "Чорне море". Час початку матчів буде повідомлено згодом.

Календар матчів сезону доступний у розділі ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА нашого сайту.