У вівторок, 3 квітня, матчем "Темп-ЗАЕС-Продексім" - "Енергія-Інтер" завершився сезон у дебютній Юнацькій Екстра-лізі. Прес-службою Асоціації футзалу України було проведено опитування тренерів, шляхом якого кожен з учасників визначив 4 кандидатури та виставив бали від 1 до 4. За його результатами було визначено найкращих гравців за номінаціями та найкращого тренера ліги.
Приємно, що лауреатами сезону 2017/18 років стали одразу троє представників Академії НФК "Ураган", які вибороли звання чемпіонів України (U-16). Найкращим гравцем Юнацької Екстра-ліги визнано Олександра Дичука, що на один бал випередив свого партнера по четвірці Віктора Русина, котрий, у свою чергу, став найкращим бомбардиром турніру, забивши 30 м'ячів. Титул найкращого тренера ліги здобув наставник чемпіонів Володимир Салій.
Ще дві індивідуальні нагороди Юнацької Екстра-ліги (U-16) за підсумками сезону 2017/18 років дісталися "срібним" призерам турніру з хмельницького "Сокола": найкращим воротарем став Артур Гринь, а найкращим захисником - Владислав Первеєв.
ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА (U-16). ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
№ |
Команда |
І | В | НВ | НП | П | М'ячі | РМ | О |
1 |
Ураган |
28 | 23 | 2 | 2 | 1 | 121-48 | 73 | 75 |
2 |
Сокіл |
28 | 20 | 2 | 0 | 6 | 95-49 | 46 | 64 |
3 |
Іллічівець |
28 | 16 | 3 | 1 | 8 | 82-59 | 23 | 55 |
4 |
Збірна Харківської області |
28 | 10 | 4 | 2 | 12 | 77-74 | 3 | 40 |
5 |
Футзал-Дніпро |
28 | 11 | 0 | 4 | 13 | 75-84 | -9 | 37 |
6 |
Енергія-Інтер |
28 | 7 | 5 | 3 | 13 | 58-70 | -12 | 33 |
7 |
ДЮСШ №4 |
28 | 7 | 0 | 3 | 18 | 50-85 | -35 | 24 |
8 |
Темп-ЗАЕС-Продексім |
28 | 2 | 0 | 1 | 25 | 27-124 | -97 | 7 |
ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА (U-16). ЛАУРЕАТИ СЕЗОНУ 2017/2018
Найкращий воротар
Місце |
Ім`я та прізвище гравця |
Команда |
Бали |
1 |
Артур Гринь |
"Сокіл" |
20 |
2 |
Микола Гуйван |
"Академія НФК "Ураган" |
17 |
3 |
Данило Кузьмін |
"Темп-ЗАЕС-Продексім" |
8 |
4 |
Дмитро Дяченко |
"ДЮСШ №4" |
8 |
5 |
Ярослав Гончар |
"Сокіл" |
5 |
6 |
Владислав Стародубцев |
"Збірна Харківської області" |
2 |
7 |
Владислав Цундер |
"Футзал-Дніпро" |
2 |
8 |
Ростислав Грицьків |
"Енергія-Інтер" |
2 |
Найкращий гравець захисного плану
Місце |
Ім`я та прізвище гравця |
Команда |
Бали |
1 |
Владислав Первеєв |
"Сокіл" |
20 |
2 |
Ростислав Семенченко |
"Іллічівець" |
14 |
3 |
Роман Роїк |
"Академія НФК "Ураган" |
12 |
4 |
Артем Палиця |
"Іллічівець" |
4 |
5 |
Дмитро Титов |
"Академія НФК "Ураган" |
4 |
6 |
Ярослав Квасній |
"Енергія-Інтер" |
4 |
7 |
Руслан Тат’янко |
"Збірна Харківської області" |
4 |
8 |
Максим Деркач |
"Іллічівець" |
3 |
9 |
Максимець |
"Енергія-Інтер" |
3 |
10 |
Владислав Титов |
"Збірна Харківської області" |
1 |
Найкращий гравець ліги
Місце |
Ім`я та прізвище гравця |
Команда |
Бали |
1 |
Олександр Дичук |
"Академія НФК "Ураган" |
15 |
2 |
Віктор Русин |
"Академія НФК "Ураган" |
14 |
3 |
Ростислав Семенченко |
"Іллічівець" |
14 |
4 |
Руслан Тат’янко |
"Збірна Харківської області" |
14 |
5 |
Ідріс Омарі |
"Сокіл" |
9 |
6 |
Владислав Первеєв |
"Сокіл" |
4 |
7 |
Роман Роїк |
"Академія НФК "Ураган" |
3 |
8 |
Владислав Черниш |
"Футзал-Дніпро" |
2 |
9 |
Ярослав Квасній |
"Енергія-Інтер" |
2 |
Найкращий тренер ліги
Місце |
Ім`я та прізвище тренера |
Команда |
Бали |
1 |
Володимир Салій |
"Академія НФК "Ураган" |
22 |
2 |
Віталій Розпаченюк |
"Сокіл" |
19 |
3 |
Олександр Каплун |
"Іллічівець" |
13 |
4 |
Андрій Консевич |
"Футзал-Дніпро" |
13 |
5 |
Андрій Мозеров |
"ДЮСШ-4" |
10 |
6 |
Юрій Кобзар |
"Збірна Харківської області" |
2 |
7 |
Назарій Станкевич |
"Енергія-Інтер" |
2 |
Окрім того, за підсумками сезону було визначено найкращого бомбардира турніру. Ним став представник івано-франківської "Академії НФК "Ураган", капітан команди-переможця Юнацької Екстра-ліги Віктор Русин, який відзначився 30 голами.