ЮРІЙ ІВАНИШИН: "ЗАПОРУКОЮ УСПІХУ СТАВ НАШ ХАРАКТЕР"

Наставник "Урагану-2-КФВ" про перемогу в суботньому дербі

Головний тренер "Урагану-2-КФВ" Юрій Іванишин поділився враженням від суботнього матчу Другої ліги проти КІВС "Енергія-2" (3:2).

- Як загалом оціниш суботню гру?
- У грі було багато боротьби, емоцій, хвилювання та відповідальності за результат, адже кожен хотів закінчити рік перемогою. Радий, що ми її здобули. Вважаю, що запорукою успіху став наш характер, непоступливість та самовіддача до останньої секунди матчу, за що і дякуємо хлопцям. Проте є низка питань щодо нашого малюнку гри. Будемо над цим працювати, щоб хвилювання не брало верх над нами та будемо старатися впевненіше діяти на м’ячі.

- Налаштовував хлопців на цю гру як на дербі?
- Так, ми усвідомлювали з ким будемо грати, які будуть емоції на майданчику. "Енергетичне" дербі завжди проходить з найвищим градусом, незважаючи чи це грають 10-ти річні юнаки чи дорослі команди. Цей матч не став винятком і цього слід було очікувати. Прагнули, щоб кожен гравець усвідомив, що у таких матчах ти не тільки представляєш себе як гравця, але перш за все клуб, за яким стоїть дуже багато людей.

- Як команда готуватиметься до гри проти одного з лідерів турніру команди in.IT?
- Жодних змін у тренувальному процесі немає - продовжуємо працювати у звичному для себе режимі одного тренування в день.

Пресслужба НФК "Ураган"

28.12.2020 16:49