З ДНЕМ СПОРТИВНОГО ЖУРНАЛІСТА, КОЛЕГИ!

2-го липня - Міжнародний день спортивного журналіста

Шановні колеги, пресслужба Народного футбольного клубу "Ураган" вітає з професійним святом спортивних журналістів! В цей святковий день варто віддати належне людям, завдяки яким ми можемо насолоджуватися красою і величчю спорту! Бути кваліфікованим спортивним журналістом – це особливе покликання, яке вимагає професійного відношення, глибоких знань та любові до унікального світу спорту, універсальних олімпійських цінностей. Високо цінуємо вашу діяльність і від щирого серця бажаємо творчого натхнення, яскравих репортажів, успішної реалізації нових ідей та творчих проектів, професійних успіхів і всіляких гараздів! Щастя й благополуччя вам та вашим близьким! 

Довідка
Міжнародний день спортивного журналіста (World Sports Journalists Day) відзначається у багатьох країнах світу щорічно 2 липня, починаючи з 1995 року, за ініціативою Міжнародної асоціації спортивної преси. Підставою для встановлення дати цього професійного свята стало одна історична подія. У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об'єднує майже півтори сотні національних спілок журналістів. Спорт у всі часи був і залишається тією об'єднуючою силою, яка згуртовує не тільки окремих людей, але й цілі країни та континенти.

Пресслужба НФК "Ураган"

02.07.2020 10:17

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804