З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

14-го жовтня - День захисника України

Сьогодні, 14-го жовтня, Україна вшановуватиме оборонців рідної землі та згадуватиме загиблих унаслідок російської агресії на Донбасі, адже саме в релігійне свято Покрови відзначають День захисника України.

Цього святкового дня вітаємо всіх, хто у різні роки виконував священний обов'язок збройного захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов'язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм! Низький уклін нашим славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь та схиляємо голову пред тими, хто віддав своє життя задля миру на нашій українській землі. Міцного здоров'я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба та усіляких гараздів!

Пресслужба НФК "Ураган"

14.10.2020 07:49

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804