З ДРУГОЇ СПРОБИ ДРАКОНИ ПІДКОРЮЮТЬ ЗАПОРІЖЖЯ!

Ураган – володар Кубку Ліги 2018!

Як виявилося вчора, цей календарний рік Ураган не закінчить без трофеїв. У над напруженому протистоянні з Продексімом, підопічні Максима Павленка вирвали перемогу з рахунком 3:2. Потрібно віддати належне херсонській команді, яка тримала глядачів і суперника у напрузі до останніх секунд, причому в прямому сенсі цього слова.

Якщо згадувати епізоди фінального матчу, то слід зазначити, що вже на шостій хвилині першого тайм Ураган вигравав з рахунком 2:0, завдяки голам Абакшина, який замкнув ідеальну передачу з правого флангу та, звичайно ж, результативному дальньому удару від Кордоби. Причому в епізоді з першим результативним ударом, Дракони розігрували м’яч за допомогою п’яти польових гравців.

Дуже важливий м’яч у другому таймі забив наш капітан, Андрій Федюк, який покарав суперника за помилку під час розіграшу чисельної переваги – 3:0. Потім херсонці притисли Драконів до власного штрафного майданчика, а також змогли забити два голи у ворота Кардаша.

Тут, до речі, варто відзначити просто неймовірні ефектні та ефективні сейви від Володимира, який у підсумку був визнаний кращим голкіпером турніру!

Тим не менш, Дракони витримали натиск суперника і заслужено отримали ще один трофей у свій клубний музей. Нагадаэмо, що АРПИ виграв бронзові нагороди турніру, обігравши Енергію у серії післяматчевих пенальті - 2:1.

Якщо додати трошки філософії у це матеріал, то перемога Урагану у цьому турнірі виглядає максимально логічною з усіх точок зору. По-перше, команда Максима Павленка не програла жодного матчу за увесь шлях на турнірі, по-друге, забила ледь не більше за інших голів у ворота суперника, ну і, по-третє,  тільки ледащий не відзначав прекрасну форму Драконів у цьому сезоні!

Декілька днів команді знадобиться на відновлення після трьох важких протистоянь, а потім знову в бій, адже виграти і Екстралігу, і Кубок України нам під силу!