З НОВИМ 2019 роком!

Нехай наступний рік стане ще кращим, ніж попередній!

Минає 2018 рік, який для Драконів був непростим і дуже емоційним. Наша команда грала у фіналі Кубку України, потім пережила невеличку перебудову, аби у новому сезоні змусити говорити про себе з новою силою!

За підсумками першої частини нового сезону ми опинилися на другому місці в Екстралізі, а також здобули важливу премогу у Кубку Ліги! Попереду, звичайно, ще багато роботи та напружених матчів, але завдяки спільній меті ми зможемо зробити все, що заплановано.

Завдяки роботі наших гравців, нашого президенту, адміністрації команди та Вас, наші вболівальники, ми спроможні на великі здобутки! І, впевнені, всі наші успіхи ще попереду!

З Новим 2019 роком! Будьте здорові, щасливі та вболівайте за Ураган!

Нехай під кришталевий дзвін келихів ваше життя перетвориться на чарівну казку. Нехай в ній весь 2019 рік панують душевний спокій, затишок та іскриста радість. Навколо нехай будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в році, що минає. З Новим роком!
 

 

31.12.2018 18:31

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804