ЗМІНИ У КЕРІВНИХ ОРГАНАХ НФК "УРАГАН"

Напередодні матчу з СК «Енергія» (м. Львів) відбулися збори засновників НФК “Ураган”, на яких було розглянуто діяльність клубу за попередні роки та перспективи розвитку, а також обговорено зміни до Статутних документів та в керівні органи клубу.

21 січня 2020 року були проведені відповідні реєстраційні дії .

Відтепер президент клубу обирається на 3 роки і не може обіймати посаду більше ніж 2 терміни. Рада Клубу відтепер складається з чотирьох осіб. Кількість Віце-президентів збільшено до трьох осіб.

Президентом Народного Футбольного Клубу “Ураган” (м.Івано-Франківськ) на наступні 3 роки обрано Костюка Василя Васильовича.

Віце-президентами НФК “Ураган” з наступним розмежуванням сфер відповідальності стали:

Бубен Олександр Олександрович. Розвиток масового дитячо-юнацького футболу, футзалу та пляжного футболу; розвиток Академії клубу.

Леник Юрій Михайлович. Адміністративно-юридичні питання;

взаємовідносини з УАФ, АФУ, АПФУ та іншими профільними організаціями; міжнародні зв’язки.

Рудницький Денис Миколайович. Комунікація та взаємодія з органами місцевого самоврядування; реалізація спільних проектів спрямованих на розвиток інфраструктури та популярності клубу.

Пріоритетними напрямками у подальшій діяльності клубу є зміцнення позицій у дитячому футболі, футзалі та розвиток матеріально-технічної бази.

Пресслужба НФК “Ураган”

27.01.2020 17:16