5Х5: ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ З ВИСОКИМИ СПОДІВАННЯМИ (U-21)

Футзальний портал 5х5 про перспективних молодих гравців України

Авторитетний футзальний портал 5х5 презентував свій перелік найбільш перспективних гравців України у віковій категорії U-21 (1999-2000 р. н.), які б уже зараз могли підсилити команди Favbet Екстра-ліги. До переліку увійшли і троє "ураганівців" - Олег Негела, Петро Сенюк та Владислав Завертаний.

Олег Негела (універсал, 2000 р. н., 1 матч в Favbet Екстра-лізі)

Враховуючи те, що у нас дуже мало гравців покоління 2000 року народження, треба звертати увагу на тих, хто встиг засвітитися у юніорській збірній України та грав на Євро (U-19) у Латвії. Серед них – «ураганівець» Олег Негела. Пам’ятаєте його класний гол зі штрафного у ворота тоді ще майбутніх чемпіонів Європи – іспанців? І це – лише крихта того, що вміє Олег. У нього є непогане бачення майданчику, він може сміливо піти в обіграш або ж просто взяти гру на себе у відповідальний момент. Такий гравець, який може і сам забити, і результативний пас віддати, безумовно, буде знахідкою для «Урагану», який завжди робив ставку на футзалістів з нестандартним мисленням. Звісно, він буде і проблемою для суперників. А враховуючи те, що у нас зараз мало гравців саме такого плану, то в Олега, можливо, незабаром і з’явиться шанс показати себе не тільки у Першій лізі.

Владислав Завертаний (універсал, 2000 р. н.)

Якщо згадувати Євро-2019 (U-19), то Владислав тоді, мабуть, знаходився серед тих гравців, до яких було найменше питань. Цей гравець другої команди «Урагану» вирізняється тим, що старається грати більш-менш стабільно, і в нього це виходить. Принаймні, каші він не псує, і, до того ж, виконує непоганий обсяг чорнової роботи. Окрім того, Влад має і лідерські якості, що теж важливо. Тому, в перспективі він може стати доволі непоганим гравцем рівня FAVBET Екстра-ліги, якщо не зупинятиметься у своєму футзальному розвитку.

Петро Сенюк (універсал, 2000 р. н., 1 матч в Favbet Екстра-лізі)

Один зі старожилів тієї юніорської збірної, яка грала на чемпіонаті Європи у Латвії (з першого збору він стабільно викликався). Більш помітним його прогрес став саме зараз, коли Петро змужнів та додав у м’язах. Це дозволяє йому зараз доволі непогано грати на позиції «стовпа». Принаймні, зараз можна казати про те, що у цій віковій категорії Петро Сенюк, мабуть, є найкращим «стовпом» тут і зараз. І це робить його цінність ще більшою. Принаймні, тренерський штаб «Урагану», в разі чого, може не хвилюватися за цю позицію у найближчій перспективі.

Пресслужба НФК "Ураган" за матеріалами порталу 5х5

24.03.2020 12:06