ДЕНИС РУДНИЦЬКИЙ: "БРЕНД НФК "УРАГАН" ДАВНО ВІДОМИЙ ЯК В УКРАЇНІ, ТАК І ЗА ЇЇ МЕЖАМИ"

Віцепрезидент НФК "Ураган" про співпрацю клубу та міста

Віцепрезидент НФК "Ураган" з питань комунікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування Денис Рудницький в інтерв'ю SPORT.IF.UA поділився найближчими планами та баченням майбутньої співпраці клубу та міської влади.

- Вітаємо Вас з обранням на посаду. Які цілі ставите перед собою?
- Перш за все, одна з головних моїх цілей – налагодити ще більш тісну співпрацю НФК "Ураган" та міської ради. У нас є спільні проєкти, які спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури в Івано-Франківську. То ж, звичайно, намагатимемось їх реалізувати найближчими роками.

- Минулого року НФК "Ураган" спільно з міською владою провів товариський турнір за участі національних збірних. Чи плануєте знову потішити франківського вболівальника футзалом найвищого рівня?
- Так, справді, у 2019 році ми мали нагоду вперше в історії прийняти в Івано-Франківську національні збірні України, Румунії та Грузії. Після проведення турніру ми спілкувались з асоціацією футзалу України, з представниками наших команд-гостей і всі вони залишились задоволеними зіграними матчами. Атмосфера на трибунах, ажіотаж навколо турніру та й власне приїзд збірної України – все це дало свій позитивний результат.

На даний час ми знаходимось в постійному контакті з Асоціацією футзалу України і сподіваємось, що франківський вболівальник ще побачить матчі такого рівня. Звісно, ми розуміємо, що офіційні матчі проводити в манежі коледжу фізичного виховання неможливо через те, що вимоги УЄФА та ФІФА є вищими, однак проведення товариських турнірів в рамках підготовки до міжнародних стартів нам під силу і ми це вже показали.

До речі, хочу нагадати, що у 2019-му році Івано-Франківськ також мав нагоду прийняти фінал 4-х кубку України з футзалу! На мою думку, саме той факт, що матчі відбувались в нашому місті, завдяки шаленій підтримці вболівальників, НФК "Ураган" зумів вперше в історії здобути почесний трофей.

- Ще одним спільним проєктом стала побудова стадіону зі штучним покриттям. Розкажіть, на якій стадії знаходиться його реалізація.
- Ви знаєте, що на так званому "Німецькому озері" в мікрорайоні Пасічна вже декілька років успішно функціонують спортивні майданчики, а також арена під куполом з піщаним покриттям. Ще тоді, при будівництві наявних споруд, було вирішено, що старе футбольне поле не будуть забудовувати, а в перспективі відновлять. Власне так і сталось.

Вже зараз тривають роботи по будівництву ще однієї повноцінної споруди. Котловани вже прориті, комунікації вдосконалені, є всі умови, щоб навесні робити накриття штучного поля 64 на 100 метрів. Заплановано також будівництво критої трибуни, під нею окремі роздягальні і для команд, і для арбітрів – з туалетами, душовими, приміщення для адмінперсоналу, тобто все необхідне. Будівництво відбувається у два етапи - спершу поле, потім решту. Як я вже зазначав, поруч функціонують майданчики із синтетичним покриттям, поле з піщаним покриттям, тому й будівництво такого стадіону стане дуже доречним для повноцінного спортивного комплексу.

- Які кроки для підвищення популярності клубу Ви запланували?
- Бренд НФК "Ураган" давно відомий не лише в Україні, а й за її межами. Команда є постійним учасником передсезонних турнірів закордоном. Тобто, про клуб голосно говорять. До речі, минулого року, коли до Івано-Франківська завітали представники футбольного клубу "Брага" з Португалії, ми показали їм, як тренується "Ураган", познайомили з командою. А ще вдалось домовились про певну співпрацю, обмін досвідом. То ж спробуємо цей крок реалізувати.

А для популяризації клубу в Україні вже зараз зроблено дуже багато! Не кожна команда може похвалитись власною Академією, "дублерами", матеріально-спортивною базою. Звісно, найбільшою популярності можна досягнути тоді, коли в кожному матчі будуть лише перемоги, здобуті трофеї, а гравці будуть викликатись до лав збірної України. З впевненістю можу сказати, що клуб рухається в правильному векторі для підвищення своєї популярності і з кожним роком армія тих, хто підтримує «драконів» лише збільшується!

Розмовляв Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

Пресслужба НФК "Ураган"

06.02.2020 10:00