КОЛЕДЖ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИЙМАТИМЕ БІЛЬШЕ ГЛЯДАЧІВ

Найбільша спортивна арена Івано-Франківська може стати концертхолом + ВІДЕО

В Івано-Франківську розпочалися роботи щодо збільшення кількості посадочних місць в єдиній міській спортивній арені європейського зразка – манежі Коледжу фізичного виховання. Там планують збільшити місткість до півтора тисяч глядачів. Про це у вівторок, 16 лютого, розповів під час брифінгу директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Любомир Пасічняк.

Зокрема, повним ходом йде зведення додаткових трибун та облаштування пластикових сидінь, а також зведення нової бігової доріжки з гумовим покриттям для спринтерського бігу на 60 метрів. Нові трибуни презентують через 10-15 днів. Цікаво, що ремонтні роботи оплачують меценати.

Цьогоріч, манеж КФВ, окрім матчів за участю баскетбольної "Говерли" та футзального "Урагану", а також ігор обласної аматорської першості з футзалу, прийматиме чемпіонати України із спортивного танцю, класичної боротьби та інші заходи.

Більш того, очільник коледжу Любомир Пасічняк небезпідставно сподівається, що збільшення місткості арени (до 1500 глядачів) сприятиме проведенню різноманітних концертних заходів. Водночас, за словами директора манежу Андрія Дроздова, для області та міста потрібен сучасний Палац спорту.

Андрій МЕНІВ, "Галицький кореспондент"

17.02.2016 12:55