«РЕПОРТЕР»: ФУТЗАЛЬНИЙ КЛУБ «УРАГАН» СВЯТКУЄ 13-РІЧЧЯ

Репортаж зі святкування чергової річниці івано-франківського клубу

В Івано-Франківську народний футбольний клуб "Ураган" відсвяткував своє 13-річчя. Аби відзначити цю дату, в середу, 28 жовтня, в клубному офісі зібралися вся перша команда, персонал та керівництво клубу.

Привітати "Ураган" прийшли й представники партнерів клубу Тарас Гурик (компанія "Ютім"), Юрій Друк ("Укрексімбанк"), Андрій Сова (АХА Страхування), Любов Рекрута (Інститут вертебрології та реабілітації), Ольга Тишко (профком "Прикарпаттяобленерго").

"Найбільше за всі ці роки мені пригадується наше чемпіонство, - говорить капітан команди та рекордсмен клубу за проведеними матчами Роман Кіндратів. - Після цього ми брали участь в Кубку УЄФА, здобули Суперкубок України. Кілька сезонів після цього здобували медалі чемпіонату. Зараз ситуація трохи змінилася, йде зміна поколінь, результати не такі хороші, але ми все одно прагнемо до чемпіонства. Впевнений, що в нас з’являться і медалі, і Кубки і чемпіонство".

Як каже президент НФК "Ураган" Олександр Бубен, клуб щороку зустрічає свій день народження з позитивним настроєм, не дивлячись на локальні результати. Сьогодні "Ураган" переживає багато реформ. Нині найбільшим матеріальним капіталовкладенням клубу є спортивні майданчики, які спорудили в Івано-Франківську в мікрорайоні Пасічна (район німецьких озер). Їх урочисте відкриття відбудеться 31 жовтня.

"Ми додаємо до нашої футзальної академії великий футбол, - розповідає Бубен. - Цікавимося розвитком жіночого футзалу. Недавно набрали експериментальну групу діток 4-5 років. Крок за кроком клуб розвивається і це надихає мене як президента. Все найкраще ще попереду".

Микола ВОЛКОВ, газета "Репортер"

28.10.2015 14:57