РОМАН КІНДРАТІВ: «З СЕРЖАО І БІРО ЖАДЕ ЗНАЙТИ СПІЛЬНУ МОВУ БУЛО ЛЕГШЕ»

Капітан "Урагану" поділився своїми враженнями про матчі 13-го туру Екстра-ліги

В інтерв'ю сайту "Футбол-Рев'ю" багаторічний капітан "Урагану" розповів про матчі 13 туру першості України, гонці за чемпіонство і спілкуванні з молоддю.

- Центральний матч туру проходив у Львові, де місцева "Енергія" приймала чемпіона країни харківський "Локомотив"...
- Ці команди по праву зараз займають перші два місця. І закономірним результатом цього матчу була б нічия. Втім, як і в Харкові у першому колі. Думаю, чималу роль в перемозі "Енергії" зіграв фактор рідного майданчика.

- Нічийний результат у Покровському став для Вас несподіванкою?
- У якійсь мірі - так, так як всі прекрасно знають, як важко даються очки гостям в Покровському. "Кардинал-Рівне" поступово набирає форму, про що свідчать останні результати. Після невдалого старту рівненський клуб зумів вийти з психологічної ями і включитися в боротьбу за вихід у плей-офф. І тепер буде дорожити кожним очком, щоб потрапити в заповітну вісімку.

- Ваша думка про перемогу "ЛТК-ІнБев-НПУ" в цьому турі?
- Теж свого роду сенсація, тим більше "Спортлідер+" не зміг забити жодного м'яча. Хоча в останніх п'яти іграх "ЛТК-ІнБев"-НПУ" здобув чотири перемоги, що говорить про оптимальний стан команди на даний момент. У свою чергу в "Спортлідері+" відбувається перебудова: клуб покинула пара ведучих гравців. Що, звичайно, не могло не позначитися на результатах минулорічного срібного призера.

- Досить легко в Херсоні місцевий "Продексім" переграв аутсайдера чемпіонату "Приват"...
- Думаю, після поразки в Івано-Франківську гравці "Продексіма" хотіли реабілітуватися перед власними вболівальниками. Та й підбір гравців "Продексіма" на даний момент перевершує "Приват". Хоча і в криворізькій команді з'явилося кілька футзалістів з харківського "Локомотива".

- Кілька слів про нинішній стан справ в "Урагані".
- Вже другий рік основу команди складають молоді гравці. Зрозуміло, що потрібен час, щоб молодь повністю адаптувалася до вимог Екстра-ліги. Хоча думаю, зараз "Ураган" займає місце в таблиці нижче своїх можливостей.

- Ви - останній з "золотого" складу "Урагану". Нескладно знаходити спільну мову з молоддю?
- Потрібно пройти і цей етап у житті. Звичайно, з досвідченими партнерами завжди простіше знайти спільну мову. Як це було в чемпіонському сезоні, коли в "Урагані" з'явилися Біро Жаде і Сержао. Але час проходить, і ветерани йдуть. Тому комусь потрібно передавати досвід молоді. Тим більше, останнім часом Україну покинуло достатня кількість досвідчених футзалістів. І рівень чемпіонату дещо впав.

- Раз ми заговорили про рівень, то що, на Ваш погляд, являє собою нинішній чемпіонат України?
- Як я говорив, осібно стоять "Локомотив" і "Енергія". А от інші команди, що займають з третього по дев'яте місце, приблизно одного рівня. Єдиний недолік українського чемпіонату - непарна кількість команд, хтось завжди пропускає тур. Звичайно, рівень після від'їзду такої кількості гравців з країни трохи впав. Але я сподіваюся, що найближчим часом почнеться процес повернення наших легіонерів.

Розмовляв Сергій ЧАЙКА, сайт "Футбол-Рев'ю".
 

29.12.2015 01:14