SPORT.IF.UA: РАХУНОК НА КОРИСТЬ УСІХ

"Ураганівці" привітали вихованців власної ДЮСШ

Сьогодні "Ураган" провів п'ять незвичайних спарингів - напередодні Дня Святого Миколая команда зіграла проти вихованців власної ДЮСШ. Цей захід не лише став подарунком для дітей, а й показав, наскільки важливими іноді бувають прості речі.

Основна команда "Урагану" у Фізкультурно-оздоровчому центрі зіграла по матчу з п'ятьма дитячо-юнацькими групами - 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 і 13-14 років. Послідкувати за грою дітей зібрались тренери, батьки, а також керівництво клубу.

"Ігровий день" відкрили наймолодші групи. Хлопчики 5-7 років сприймали ці матчі скоріше, як веселу гру, але батьки та тренери так не вважали. Одна з мам встигала не тільки тримати на руках маленьку донечку, але й перекрикувати всіх у залі, коли її син не відпрацьовував в обороні, та по ходу матчу зав'язувати малому футзалісту бутси. Для хлопців старшого віку включався вже й спортивний інтерес - було цікаво не тільки вийти на майданчик проти відомих гравців, але й показати себе на їх фоні.

Цікаво було спостерігати за тренерами: для них поєдинки мали особливе значення, адже цього дня їхні вихованці повинні були показати те найкраще, чому вони встигли навчитись. Не було різниці, хто перебував на паркеті - чи п'ятирічний хлопчик, який лише вчиться попадати по м'ячу, чи чотирнадцятирічний гравець, який встиг приміряти на себе медалі чемпіонату України. Для наставника було надзвичайно важливо побачити, що він зміг передати знання, а діти - їх узяти.

Гравці "Урагану" від матчу до матчу ставали дедалі серйознішими. Якщо в перших поєдинках Андрій Сімка міг собі дозволити підняти маленького опонента і переставити його на інше місце, то в іграх зі старшою групою їм і самим було цікаво.

Сьогодні діти вийшли грати проти тих, хто для них є зразком для наслідування, а також побачили, як це роблять їхні товариші по ДЮСШ. Кожен з них виніс після сьогоднішніх матчів якийсь особливий спогад - наприклад, "забив з-під Кіндратіва" або "відбив удар Сімки". Але, думаю, важливими ці матчі стали й для гравців "Урагану", адже вони побачили, що за пару-трійку років у них можуть з'явитись конкуренти.

Марія ЧАЛА, sport.if.ua

16.12.2014 08:38