SPORT.IF.UA: «УРАГАН» ПІДБИВАЄ ПІДСУМКИ СЕЗОНУ

Відбулася прес-конференція керівництва івано-франківського клубу + ВІДЕО

У понеділок, 24 квітня, в офісі НФК "Ураган" відбулась прес-конференція за участі президента НФК "Ураган" Олександра Бубена, головного тренера Максима Павленка та виконавчого директора Олега Ковальського.

За словами президента клубу, підсумком сезону вони залишились незадоволені. "Після попереднього сезону ми зрозуміли, що молодим складом важко досягати якихось позитивних показників, і запросили більш досвідчених гравців - Сімку, Шотурму, Коваля, а згодом і Павленка. Також залишили ставку на те, що потрібно підтягувати до рівня й молодих гравців", - говорить Олександр Бубен. За його словами, ця модель виявилась непоганою, але залишились питання до якості, стабільності та дисципліни гравців.

Цього розіграшу змінились умови фінансового заохочення: уперше премії мали видаватись не за кожну вдалу гру, а за підсумковий результат сезону. "У нас стояли завдання здобути кубок України та посісти призове місце в Екстра-лізі. Ми цього не досягли, тож не було і бонусів, - пояснює президент клубу. - Можливо, в деяких моментах це вплинуло на мотивацію граців, але не цей фактор став ключовим. Тож ми збережемо цю схему й надалі. Такі відносини з командою більш чесні". 

За словами Максима Павленка, "Ураганові" не вистачило психології переможців, яка була в "Локомотива". Також була слабка реалізація моментів, а гравці не могли брати на себе відповідальність ключових ситуаціях. "У фізичному і технічному плані ми додали, а психологічної стійкості і вміння викладатись по максимуму в кожному ігровому епізоді нам не вистачило, - зазначив тренер. - У нас має бути характер, команда однодумців та власний ігровий почерк, незалежно від фінансової мотивації".

Павленко розказав, що до середини травня команда ще продовжує тренування, і до цього часу тренери планують визначитись із тим, з ким продовжувати контракт, а з ким, можливо, доведеться попрощатись. Найвірогідніше в "Урагані" з’являться нові гравці, проте конкретних прізвищ поки не називають. "Футзалісти, які нас цікавлять, ще продовжують сезон в інших клубах, тому починати з ними перемовини зараз недоречно", - зазначив Олександр Бубен.

З позитивних результатів сезону відзначили велике представництво "Урагану" в збірних України різних вікових категорій. "Наші гравці виступали як у дорослій, так і в молодіжній, юніорській та юнацькій командах, - розказує Олег Ковальський. - Усі вони отримали схвальні відгуки". Окрім того, щоб підтягувати дублерів клубу на вищий рівень, вирішили з наступного сезону заявити команду "Ураган-2-КФВ" до Першої ліги України.

Олександр Бубен наголосив, що Максимові Павленку повністю довіряють у роботі та прагнуть побачити, як він готуватиме команду до сезону. Втім, зв’язок із екс-тренером Іваном Скіцком зберігають. "Це людина, яка багато зробила для клубу, і ми хотіли би в подальшому його бачити на тій чи іншій посаді. Будемо пробувати домовлятись, адже його знання можуть бути корисні", - заявив президент.

Зазначимо, що вже 1 липня команда розпочне підготовку до нового сезону, а чемпіонат стартує в середині вересня.

Марія ЧАЛА, sport.if.ua

25.04.2017 13:40