«УРАГАН» СПІЛЬНО ІЗ ПОЛЬСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ОРГАНІЗОВУЄ ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР

Сайт Sport.if.ua детальніше - про літній футбольний кемп у Карпатах

На початку літа, з 4 по 9 червня, Академія НФК "Ураган" разом із польськими колегами з "Junior Football Academy" проведе навчально-тренувальний табір для маленьких футболістів на території гірськолижного курорту "Буковель".

До табору зможуть приїхати всі охочі хлопці та дівчата, незалежно від місця проживання. З умов - мати довідку від педіатра про здоров’я та підпадати під одну з вікових груп - 9-10, 11-12 і 13-14 років. Зареєструватись можна на сайті футбольного табору.

Займатись з дітьми будуть за програмою, яку складуть польські фахівці, зокрема, директор "Junior Football Academy" Міхал Віркус. Допомагатимуть їм тренери "ураганівської" академії - Володимир Слободян, Володимир Салій та Юрій Іванишин.

"Міхал Віркус проходив стажування у відомих німецьких клубах - "Вольфсбургу", "Ганновері", тож привезе нам не лише польський досвід. Він - колишній футболіст, а зараз - тренер, менеджер, скаут. Людина професійна та всебічно розвинена, - говорить Володимир Салій. - Польські тренери допоможуть удосконалити різні футбольні навички дітей та, можливо, налаштують їх на інший спосіб мислення".

Кожен день табору буде присвячений певному напрямку підготовки - техніці, роботі з м’ячем, швидкості, харчуванню. Заняття проходитимуть на трьох майданчиках 40 м на 20 м. "Найголовніше, щоб дітям було цікаво у нас у таборі. Ми прагнемо заохотити їх до здорового способу життя, до футболу і футзалу, - наголошує Салій. - Табір дозволить дітям по-іншому подивитись на цю гру та покаже той шлях, по якому рухається сам "Ураган".

До вартості перебування у таборі, окрім тренувань, включають також проживання в комфортабельних номерах, харчування, а також діагностику дитини. "До нас приїдуть два фахівці з Польщі, які проводитимуть тестування для дітей: оцінять їхні функціональні дані, проаналізують стан стоп, постави, тілобудови, - розказує Володимир Салій. - Після закінчення табору кожна дитина отримає звіт по результатах діагностики та рекомендації щодо подальших занять футболом". За його словами, мало яка українська академія може запропонувати дітям такий всебічний аналіз їхнього функціонального стану.

Є можливість, що наступний спільний табір двох академій відбудеться уже на території Польщі, у місті Пшехлево. За словами Володимира Салія, Міхал Віркус уже не перший рік проводить подібні табори у себе, які тривають протягом усього літа.

"Junior Football Academy не входить до числа найбільших у країні, як та ж варшавська "Легія" чи краківська "Вісла". Але у них дуже хороша академія, яка має чудові відгуки від вихованців та батьків. До тренувань у них також додають роботу з психологом та навчають дітей футбольним азам англійської мови, - розказує Володимир Салій. - Діти просто летять на тренування, їм там дуже цікаво. Значить, вони рухаються у правильному напрямку, і було би корисно подивитись, як вони проводять свої табори".

Марія ЧАЛА, sport.if.ua

 

07.04.2017 20:06