ЮНІ «УРАГАНІВЦІ» - ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ «ПРИКАРПАТСЬКЕ РІЗДВО»!

В Івано-Франківську завершився представницький дитячо-юнацький міні-футбольний турнір

В Івано-Франківську відбувся п’ятий традиційний дитячо-юнацький футбольний турнір "Прикарпатське Різдво", що тривав 9-12 січня. У змаганнях взяла участь рекордна кількість команд - 56, які репрезентували 10 областей України та місто Київ.

Всього на майданчиках зіграли понад 850 юних футболістів, які змагались у чотирьох вікових групах - 2004, 2005, 2006 та 2007 роки народження. На турнірі відбулися понад 150 матчів, що також є новим рекордом наймасовішого зимового турніру на Прикарпатті серед дитячо-юнацьких футбольних клубів та шкіл України.

У віковій групі 2007 року народження у фіналі, "господарі" турніру ДЮФК "Юніор" перемогли ДЮСШ із Тернополя лише в серій післяматчевих пенальті з рахунком 2:1 (основний час 1:1). В матчі за третє місце юні футболісти Моршина були сильніші за однолітків із СДЮСШОР "Прикарпаття" - 1:0.

Серед команд 2006 року народження перемогу святкували вихованці ДЮСШ із Городенки, яким посміхнулась вдача у серії післяматчевих пенальті із однолітками із ДЮФК "Юніора" - 3:2 (основний час 0:0). Третє місце вибороли майбутні футболісти із Сміли, що на Черкащині, які перемогли "Скалу" із Моршина - 3:1.

Вихованці НФК "Ураган" 2005 р.н. тріумфували в турнірі серед команд свого віку. У фіналі юні "ураганівці" перемогли однолітків із ДЮСШ Красні Окна, що на Одещині, з рахунком - 4:2, хоча поступалися по ходу матчу з рахунком 0:2. Третє місце у цій віковій категорії завоювали житомиряни із "Поділля", які здолали юних футболістів із Бучача - 3:2. Кращим гравцем у цій віковій категорії став "ураганівець" Роман Татумірак.

У найстаршій віковій категорії, що змагались в турнірі, "вікторія" посміхнулась представнику Львівщини - "Стандарту" із Ременева, що в серії післяматчевих пенальті здолали однолітків із ФК " Мукачево" - 3:2 ( основний час 2:2). Третє місце у житомирян, які в серії післяматчевих пенальті переграли СДЮСШОР "Прикарпаття" - 2:0 ( основний час 1:1).

Також у кожній віковій категорії організаторами турніру - управлінням сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, комітетом фізкультури та спорту Івано-Франківського виконавчого комітету та ДЮФК "Юніор" було визначено кращих гравців турніру по амплуа, в кожній віковій категорії.

Володимир ОМОМ, газета "Репортер"

12.01.2016 18:03