З ДНЕМ СПОРТИВНОГО ЖУРНАЛІСТА, КОЛЕГИ!

2 липня - Міжнародний день спортивного журналіста

Шановні колеги! Прес-служба НФК "Ураган" вітає з професійним святом усіх колег-журналістів, які працюють у спортивній сфері. Щиро бажаємо творчого натхнення та азарту, яскравих репортажів і цікавих змагань, професійних успіхів і людського щастя, міцного здоров'я та всіляких гараздів!

2 липня - Міжнародний день спортивного журналіста самим фактом свого існування підкреслює важливість цієї професії. Всесвітньо відомі спортивні журналісти прославилися своїм талантом яскраво і барвисто передавати людям інформацію, вкладаючи душу в кожну фразу. Примітно, що таким журналістам необхідно не тільки вправно володіти пером і вміти знаходити спільну мову з людьми, але також самим бездоганно розумітися на рівні професіоналів в області спорту. І якби не живе висвітлення новин спорту в ЗМІ, ця сфера людської діяльності не була б такою захоплюючою і цікавою, а кількість відданих уболівальників зменшилася б на порядок!

Довідка
Міжнародний день спортивного журналіста (World Sports Journalists Day) відзначається у багатьох країнах світу щорічно 2 липня, починаючи з 1995 року, за ініціативою Міжнародної асоціації спортивної преси. Підставою для встановлення дати цього професійного свята стало одна історична подія. У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об'єднує майже півтори сотні національних спілок журналістів. Спорт у всі часи був і залишається тією об'єднуючою силою, яка згуртовує не тільки окремих людей, але й цілі країни та континенти.

02.07.2017 18:44