10 КВІТНЯ - ФІНАЛИ «ЛІГИ ШКІЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ-2018»

Дивіться усі чемпіонські поєдинки в режимі онлайн + ВІДЕО LIVE

Шкільний марафон дитячих змагань добіг до свого завершення! А це означає, що нелегкий шлях спортивних баталій пройдений, і час визначити імена тріумфаторів області! Тож вже 10 квітня - фінал масштабної Ліги шкільних чемпіонів "Кубок "Ураган"!

У великому фіналі "Золотої ліги" очікується справжнісінькій бій. Ще б пак! Те, що команди мотивовані і налаштовані рішуче було помітно зі стартового дня, особливо поєдинки загострилися у найпрестижнішому дивізоні, де зібралися і справді кращі з кращих. Додає азарту бонусний грошовий приз, і путівка на регіональний етап Всеукраїнської шкільної футзальної ліги. Отож, протистояння ЗШ №10 м. Івано-Франківськ та ЗШ №6 м. Калуш. Це - команди рекордсмени, які тричі (!) поспіль ставали чемпіонами у своїх містах. А це вже точно серйозна заявка на запеклу очну зустріч!

"Срібна ліга" дивуватиме поєдинком між ЗШ №4 м. Коломия та ЗШ №1 м. Надвірна. Основний раунд у своїх групах обидві команди провели потужно, тож і фінальна гра у виконанні юних футзалістів повинна стати цікавою. У фіналі "Бронзової ліги" зійдуться команди ЗШ с. Угринів (Тисменицький р-н) та ЗШ м. Тлумач. До слова, минулого року саме з Тисменицького району "бронзовий" Кубок повернувся в обласний центр - у 2017 році перемогу здобули школярі із Старого Лисця, тож, однозначно "наступники" захочуть повторити успіх. Не менш налаштованими будуть і тлумачани, котрі у півфіналі показали всю свою міць і з двозначним рахунком обіграли свого візаві - 11:1.

Тож не пропустіть! Футзальна весна і справі спекотна! Вівторок, 10 квітня - Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр (вул. Симоненка, 13). До речі, за фінальними матчами ми можете спостерігати в режимі онлайн.

"ЛІГА ШКІЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ-2018". ФІНАЛИ

13:00 "Бронзова ліга"
ЗШ с. Угринів (Тисменицький р-н) - ЗШ м. Тлумач

13:45 "Срібна ліга"
ЗШ №4 м. Коломия - ЗШ №1 м. Надвірна

14:30 "Золота ліга"
ЗШ №6 м. Калуш - ЗШ №10 м. Івано-Франківськ

15:30 нагородження та урочисте закриття змагань

09.04.2018 12:35