3 ЛИСТОПАДА СТАРТУЄ ЧЕТВЕРТИЙ ШКІЛЬНИЙ ТУРНІР

У матчі за Суперкубок зійдуться ЗШ №18 і ЗШ №28

Прикарпаття в очікуванні повернення масштабного соціального проекту з футзалу, проекту, який не тільки дарує надзвичайні емоції, а й здійснює дитячі мрії. Цієї осені шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" стартує вже вчетверте. Тож вже вчетверте школи міста об’єднаються у видовищній боротьбі за Кубок-красень.

І з листопада по травень в Івано-Франківську вируватиме неймовірне футзальне життя, яке нікого не залишить байдужим. Ще б пак! Впродовж навчального року команди-учасниці пройдуть нелегкий шлях, вистелений неймовірними батлами, спортивними звитягами, радостями перемог та прикростями поразок, і кожен ігровий день буде "по вінця" сповнений шаленим ентузіазмом, цікавими матчами та щирою підтримкою.

Приємно, що кожним роком Кубок НФК "Ураган" набирає більших обертів та об’єднує все більшу кількість дитячих сердець. Цьогоріч за шкільну мрію змагатимуться 30 шкіл нашого міста, а це означає, що футзальні двобої будуть ще запеклішими, а на спортивному майданчику пануватимуть нечувані досі спортивні пристрасті.

Отож, старт вже не за горами. Урочисте відкриття четвертих за ліком міжшкільних змагань відбудеться 3 листопада о 15:00 в Коледжі фізичного виховання (вул.Мазепи, 142-а). Цей день стане неймовірно захоплюючим та видовищним, адже ознаменується не тільки справжнім та нестримним виром емоцій, а й видовищним матчем за Суперкубок, за який змагатиметься чинний чемпіон - ЗШ №18 та фіналіст турніру - ЗШ №28.

Та після яскравого відкриття, емоції не стихатимуть, адже з 8 листопада розпочнуться змагання групового етапу. За традицією вони проходитиму щосуботи, починаючи з 10-ї години ранку, у спортивному залі ФОК Медуніверситету (вул. Целевича, 34).

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

31.10.2014 18:46