БЕЗКОМПРОМІСНА БОРОТЬБА ТА НЕДИТЯЧІ ПРИСТРАСТІ + ВІДЕО

"Канал новин 24" про перебіг шкільного турніру з футзалу

В Івано-Франківську відбувся 4-й ігровий день шкільного турніру з футзалу на Кубок НФК "Ураган". Вихованці 18-ої школи зуміли забити у ворота суперників ЗШ №16 аж 7 голів. П'ять з них оформив Юрій Бельбас. А от гравці 16-ої школи змогли реалізувати у ворота чинного переможця Кубку лише один гол.

Гра 10-ї школи та Української гімназії №1 видалася на рівних. З почерговим успіхом суперники штурмували ворота одне одного. У підсумку перемогу здобули гравці ЗШ №10 з рахунком 2:1. Зізнаються, бій був напруженим. Втім, командна гра дала свої результати.

Подібна шкільна першість скоро відбудеться і в Коломиї. У районі її також організує НФК "Ураган" спільно з тамтешніми ентузіастами. Перейняти досвід проведення турніру до Івано-Франківська завітав координатор ініціативної групи з відродження футболу на Прикарпатті Олександр Дем'янчук. Розповідає, у Коломиї, на відміну від обласного центру, футзал менш розвинений. Втім, грати є кому.

Коли саме відбудеться шкільний турнір у Коломиї - поки не відомо. Наразі організатори шукають партнерів, аби провести його на належному рівні. Не виключено, що шкільна першість з футзалу у районі Прикарпаття стартуватиме вже на початку наступного року.

02.12.2014 15:55