ДО ЗАВЕРШЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ ЗАЛИШИВСЯ МІСЯЦЬ

Учасники батлів креативу шкільного турніру змагаються за цінні призи
 
Боротьба за шкільну мрію продовжується, а це означає, що кожного вікенду на спортивному майданчику вирує нестримний футзал, який і визначить переможців у кожній з ліг. А поки юні спортсмени змагаються за трофеї на полі, інші школярі мають можливість проявити себе в конкурсах креативу.
 
Насамперед, в рамках Шкільного турніру з футзалу всі талановиті можуть випробувати себе у майстерності рукоділля та фотографування. Вже не перший сезон учасники дивують різними саморобними виробами, вражають техніками виконання, і фантазією. До конкурсу приймаються саморобні вироби з використанням найрізноманітніших елементів прикладного мистецтва, єдина вимога – саморобки повинні стосуватися спортивної тематики та шкільного турніру. Головний приз – сучасний планшет! Однак, варто поспішати, бо кінцевий термін подачі робіт - 16 березня
 
 
Добігає до свого завершення й конкурс фотографій "Мій спортивний Івано-Франківськ". До участі приймаються особисті фото учасників (індивідуальні, з друзями, сім’єю), зроблені під час занять спортом, або на спортивній події міста. А головним трофеєм у батлі фотографій стане смартфон. 
 
Натомість, кожного туру триває боротьба черлідерів та вболівальників, але переможець за підсумками виступів впродовж турніру буде оголошений тільки на урочистому закритті змагань. А поки організатори змагань готові зробити підсумки першого ігрового дня 3-го туру основного етапу. Як завжди, на передовій група підтримки ЗШ №12. "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган"", - скандували красуні. "Наші – супер, наші – клас, переможуть усіх вас!", - не припиняли мотивувати своїх хлопців на перемоги. 
 
 
Однак, головний подарунок очікував всіх у перерві матчу – черлідери представили танцювальний "Мадагаскар", вразили костюмами, харизмою, а весь спортивний майданчик перетворили на імпровізовані джунглі. Тож було й справді гаряче! Не дивно, що за підсумками ігрового дня група підтримки цілком заслужено отримує титул переможця. А боротьба продовжується! Тому найцікавіше – тільки попереду! Деталі – Конкурси.  
 
15.02.2018 12:22

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804