ІНІЦІАТИВУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА БУДУТЬ ВТІЛЮВАТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ + ВІДЕО

Сюжет УДЮФЛ про старт четвертого шкільного турніру з футзалу

Вісімдесят тисяч гривень на школу - такий головний приз пропонує своїм учасникам шкільний футзальний турнір в Івано-Франківську. Усе що потрібно - зібрати команду і ще перед початком турніру надати бізнес план використання призових коштів. Особливо вітаються ідеї, пов'язані з обладнанням спортзалу.

Четвертий рік поспіль турніром опікується керівник "Прикарпаттяобленерго" і за сумісництвом президент Народного футбольного клубу "Ураган" Олександр Бубен. Четвертий турнір зібрав на своїх майданчиках понад тридцять шкіл. Причому не тільки з самого міста, а вже й з області. Був навіть випадок, коли самі діти примусили батьків і вчителів заявити їхню команду на змагання. І тут справа не тільки в грошовому заохоченні. Цього разу, каже Олександр Бубен, увага до турніру вразила. Увага засобів масової інформації перевищила сподівання, як і увага з боку футзальних фахівців.

Подивитися на четвертий івано-франківський турнір приїхали одразу і Президент Української дитячо-юнацької футзальної ліги Андрій Лесик і керівник дорослої Асоціації Сергій Владико. До речі, президент УДЮФЛ зауважив, що ініціативу шкільного футзального чемпіонату по всій Україні, він уже рік тому запропонував Міністерству освіти і навіть підписав договір на співпрацю. Однак на місцях справу поки що гальмують. Натомість Івано-Франківськ наочно продемонстрував, як можна ефективно працювати разом, без будь-яких "але".

За словами Андрія Лесика, ініціативу Івано-Франківська будуть поступово втілювати по всій Україні і почнуть з Харкова. Турнір на кубок Президента УДЮФЛ заплановано вже на кінець листопада. Якщо не завадять чиновники і все пройде добре, участь у турнірі візьмуть понад 70 команд.

17.11.2014 22:29

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804