КУБОК НФК "УРАГАН". НА СТАРТІ - ЮНІ ФУТЗАЛІСТИ + ВІДЕО

"Новини на Вежі" про відкриття 4-го сезону шкільного турніру

350 вихованців 30-ти шкіл Івано-Франківська змагатимуться за футзальну першість. В обласному центрі Прикарпаття стартував шкільний турнір з футзалу “Кубок Олександра Бубена”. Четвертий сезон змагань об’єднав рекордну кількість учасників заради здобуття головного призу - 80 тисяч гривень на розвиток свого навчального закладу. А ще - отримати визнання у рідному місті.

Перед стартом нового сезону, дві найсильніші шкільні команди зустрілися в поєдинку за Суперкубок. На манежі - чинний чемпіон - команда 18-ої школи та фіналісти турніру - гравці 28-ої школи. У напруженій боротьбі з рахунком 2:1 виграли футзалісти 18-ої школи.

Цього року шкільний кубок розширює свою географію. Відтак змагання з міні-футболу відбуватимуться і в районних центрах Прикарпаття. Головним результатом цього, на переконання голови ОДА Олега Гончарука, довгоочікуване відкриття на теренах Прикарпаття Академії футзалу.

Перейняти досвід з проведення шкільних турнірів до Івано-Франківська приїхали представники Української дитячо-юнацької футзальної ліги. Кажуть, такі змагання сприяють вихованню здорового підростаючого покоління і дають можливість дітям повірити у власні сили.

Новини на Вежі

04.11.2014 22:10