КУБОК НФК «УРАГАН»: ТРИВАЮТЬ МІЖШКІЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗА ТРОФЕЇ

Зіграні перші чвертьфінали та ігри 1/8 фіналу Малого Кубку Укрексімбанку

У суботу, 27 лютого, на шкільному турнірі з футзалу вирували справжні спортивні пристрасті. Ще б пак! Адже цього вікенду для восьми найсильніших команд п’ятих за ліком змагань розпочалася чвертьфінальна стадія Кубку НФК "Ураган". Не стояли осторонь видовищних батлів й учасники розіграшу Малого Кубку Укрексімбанку, які включилися в 1/8 фіналу.

ПЕРШІ МАТЧІ 1/4 ФІНАЛУ КУБКУ НФК «УРАГАН»

СШ №1 – ЗШ №25 – 4:2
Поєдинок розпочався жваво, команди вирішили не гаяти ні миті і відразу ж кинулися у вир боротьби. Суперники наввипередки атакували ворота одне одного, створювали гольові моменти та докладали максимуму зусиль, щоб їх реалізувати. Щоправда, першими відкрили рахунок вихованці СШ №1 – на 7-ій хвилині відзначився Максим Федорко. А завдяки Олександру Калинчука вихованці пішли на перерву з форою у два м’ячі. Не пас задніх Олександр й в другій п’ятнадцятихвилинці, проте, суперник таки зумів "розмочити" рахунок – голами похизувалися Роман Харандюк та Юрій Черкас. Але фінальну крапку у протистоянні поставив Роман Сніжко – на останній хвилині подарував своїй СШ №1 переконливу перемогу.

ЗШ №21 – ЗШ №13 – 2:1
Команди розпочали матч без розвідки - відразу кинулися до воріт одне одного. Звісно, що не забарилися гольові моменти, якими суперники наввипередки вихвалялися біля воріт одне одного. Але тільки на 5-ій хвилині Денису Гавлічеку вдалося порушити «мовчанку» і вивести свою ЗШ №21 вперед. Та ЗШ №13 залишила суперника без відповіді буквально лічені хвилини – Анатолій Саврій встановив паритет. Другий тайм був не менш експресивним, ЗШ №21 активно пресингувала, і не обійшлося без помилки ЗШ №13 – прикрого автоголу, який у підсумку і визначив долю поєдинку – 2:1 на користь ЗШ №21.

ЗШ №15 – ЗШ №24 – 0:3
Зі стартових секунд матчу ЗШ №15 кинулася у вир атак, не змусили себе чекати й небезпечні моменти. Щоправда, ЗШ №15 таки не судилося дати лік голам – на заваді стояв то спритний голкіпер, то штанга воріт. Не забиваєш ти – забивають тобі! А дана тактика спрацювала із ЗШ №24, яка на перерву зуміла піти із мінімальною перевагою – відзначився Олександр Стефанишин. В другому таймі фаворити ще двічі "розстріляли" ворота суперника – на цей раз відзначився вправним дублем Владислав Партан. Таким чином, безапеляційно ЗШ №24 здобула "суху" перемогу в рамках першого чвертьфіналу.

СШ №5 – ЗШ №10 – 0:12
Всі голи в цьому протистоянні були забити тільки в одні ворота. ЗШ №10 з першої і до останньої хвилини демонструвала на полі всю свою міць, і не припиняла пресинг СШ №5, раз за разом "засмучуючи" суперника. 5-а із всіх сил не тільки намагалася захищати ворота, а й створювати небезпечні моменти біля воріт ЗШ №10, проте, перемога залишилася на стороні сильнішого та вправнішого. Свої бомбардирські скарбнички поповнили покерами Роман Копаниця і Дмитро Рожко, хет-триком відзначився Олександр Мельник, гол на свій рахунок записав Олександр Кавінський.

МАТЧІ 1/8 ФІНАЛУ МАЛОГО КУБКУ УКРЕКСІМБАНКУ

ЗШЛ №23 Українська гімназія №1 – 1:3
Помітно, що на спортивному майданчику змагалися два рівних суперники, з однаковим прагненням вибороти перепустку в чвертьфінал. Тож боротьба точилася на кожному клаптику спортивного майданчика, і суперники крокували нога в ногу. Вже на першій хвилині матчу повела в рахунку ЗШЛ №23 - відзначився Любомир Боднарук, та гімназистам доволі швидко вдалося встановити паритет – рахунок зрівняв Марк Кулинич. А от в другому таймі удача більше посміхнулася вихованцям Української гімназії №1 – спершу "допоміг" автогол суперника, а на 22-ій хвилині збільшив розрив між командами дубль Марка Кулинича.

Угорницька ЗШ – Католицька ЗШ – 7:0
Матч розпочався динамічно та без розвідки. Угорницька ЗШ відразу кинулася атакувати ворота суперника, варто відзначити, що дана тактика відразу ж принесла свої результати - у ворота Католицької школи "посипалися" один за одним голи. Тож вихованцям Католицької ЗШ не залишалося не що інше, як надійніше закріпитися у захисті. Втім, час від часу, школярі старалися контратакувати суперника, та на жаль, всі спроби виявилися безуспішними. А Угорницька ЗШ відразу ж знайшла своїх бомбардирів – хет-трик на свій рахунок записав Андрій Інгельський, по дублю – Володимир Оленич і Максим Челяк.

ЗШ №12 – Гімназія №2 – 6:2
Команди розпочали матч експресивно, адже кожна зі шкіл рвалася в бій з єдиним прагненням – ще на крок наблизитися до головного призу – 10 000 гривень призових від партнера Малого Кубку Укрексімбанку. Варто віддати належне ентузіазму ЗШ №12, яка вже в першому таймі зуміла тричі засмутити гімназистів – голами відзначилися: Євген Ковальчук, дубль оформив Михайло Гойсан. Але й Гімназія №2 не здавала позиції без бою – у воротах суперника "розписався" Назар Зварун. У другій половині протистояння юні футзалісти подвоїли свою перевагу – дубль Євгена Ковальчука та Олександра Солов’я забезпечили ЗШ №12 перемогу, а гімназисти зуміли скоротити відкрив ще на один м’яч завдяки спритному Віталію Палійчуку.

ЗШ №3 – Крихівецька ЗШ – 1:1 (пен. 7:6)
Фінальний поєдинок цього ігрового дня виявився чи не найбільш напруженим та драматичним. ЗШ №3, через відсутність більшої половини виконавці, грала у меншості, тож не дивно, що зі старту матчу піддалася пресингу суперника. Не дивно, що вже на перших хвилинах школярі з Крихівців святкували перший гол – відзначився Владислав Драбич. Натомість вихованці 3-ї школи більш пильно оберігали позиції і навіть старалися контратакувати, і тільки в другому таймі завдяки Івану Савчуку  встановили паритет – 1:1. Тож долю чвертьфіналіста визначала "валідольна" серія пенальті – 7:6 на користь ЗШ №3.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

27.02.2016 22:05