КУБОК НФК «УРАГАН» В РАЙЦЕНТРАХ: У РОГАТИНІ І КАЛУШІ Є ПІВФІНАЛІСТИ

Груповий етап змагань завершився ще у двох містах Прикарпаття

У середу, 22 квітня, в Рогатині та Калуші відбулися завершальні матчі групового етапу. Відтак, вже у всіх містах Прикарпаття, де відбувається шкільний турнір з футзалу, визначилися четвірки найсильніших команд…

КУБОК НФК "УРАГАН" (РОГАТИН)

ЗШ с.Липівка - ЗШ с.Верхня Липиця - 1:8
Вихованці ЗШ с.Верхня Липиця відразу включилися у шалений вир боротьби, тому й не дивно, що відразу почали створювати гольові моменти. Олександр Іваніщак зумів «наколотити» аж 6 голів, а його товариш по команді Олег Яцків відзначився дублем. ЗШ с.Липівка «розмочила» рахунок завдяки Григорію Лісовому.

ЗШ с.Пуків - Гімназія - 0:0
Команди розпочали гру обережну, із розвідки. І попри те, що суперники хизувалися контратаками, рахунок таки не вдалося відкрити.

СШ №1 - ЗШ с.Липівка - 8:1
Цього ігрового дня ЗШ с.Липівка зазнала дві поразки з однаковим рахунком, і знову «героєм» дня став Григорій Лісовий. Значно поповнили свої бомбардирські «скарбнички» вихованці СШ №1 - хет-трики оформили Микола Сметана, Роман Александров, голами відзначилися: Назар Кіщук і Назар Третяк.

ЗШ с.Верхня Липиця - ЗШ с.Пуків - 6:0
Верхня Липиця з першої хвилини взяла ініціативу у свої руки, і кинулася в атаку, яка не припинялася ні на мить.  Покером відзначився Олег Яцків, Олександр Іваніщак оформив дубль.

Отож, путівки у півфінал дісталися: СШ №1 - ЗШ с.Заланів, ЗШ №2 - ЗШ с.Верхня Липиця. Команди вже цієї суботи, 25 квітня, розіграють перші матчі. Цього ігрового дня розпочнеться і розіграш Малого Кубку. Згідно жеребкування дві команди - ЗШ с.Конюшки і ЗШ с.Липівка поборяться за 1 місце у півфіналі «малого трофею».

Ярослав ГАЛЯН для сайту uragan.if.ua

КУБОК НФК "УРАГАН" (КАЛУШ)

ЗШ №6 - ЗШ №4 - 3:1
Відразу було помітно, що на полі зустрілися два рівні суперники, тому боротьба точилася на кожному клаптику спортивного майданчика. Перемогу своїй ЗШ №6 подарував вправний дубль від Владислава Орищука і гол Юрія Височана. А Максим Джус зумів скоротити відкрив на один м’яч.

ЗШ №3 - Гімназія - 4:1
ЗШ №3 часу не гаяла і раз за разом створювала гольові моменти. Віталію Барану вдалося відзначитися двічі, по разу у воротах суперника «розписалися» Роман Барнич і Юрій Пацута. Олег Лучко «розмочив» рахунок.

ЗШ №9 - ЗШ №1 - 0:6
ЗШ №9 попри всі намагання не вдалося бодай раз вразити ворота суперника, а от ЗШ №1 розійшлася не на жарт. Хет-триками похизувалися Тарас Височан і Олександр Саків.

ЗШ №7 - ЗШ №10 - 4:0
Всі голи цього поєдинку на сій рахунок записав Віталій Пасєка, який раз за разом засмучував суперника влучними ударами.

Гімназія - ЗШ №2 - 3:0
Гімназисти впевнено включилися у гру і не залишили ЗШ №2 жодного шансу. Голи оформили: Данило Оліяр, Олег Лучко, Андрій Чикулай.

ЗШ №4 - ЗШ №3 - 2:2
Школи-учасниці продемонстрували рівний двобій, в якому розписали «морову». Максим Джус двічі засмутив ЗШ №3, а Віталій Баран і Роман Барнич дали гідну відсіч.

ЗШ №8 - ЗШ №6 - 1:11
Не обійшлося без Владислава Орищука, який «наколоти» сім м’ячів, приєднався до Влада  Денис Довганюк і Юрій Височан із дублем. Ілля Боднарчук зумів скоротити відкрив.

ЗШ №1 - ЗШ №7 - 1:4
Василь Крехович і Віталій Пасєка із хет-триком подарували своїй ЗШ №7 перемогу. А Олександр Саків дав гідну гольову відповідь супернику.

ЗШ №5 - ЗШ №9 - 3:1
Атаки і гольові моменти не припинялися ні на мить, втім перемогу вдалося вибороти ЗШ №5 - відзначилися: Давид Савчин і Олександ Вайда (дубль). На користь своєї 9-ї школи забив Володимир Бавдис.

Отож, до півфіналів вийшли команди ЗШ №3, №6, №7 і №10, які в кубкових поєдинках розіграють дві путівки до головного фіналу змагань.

fc.kalush.net

23.04.2015 18:34