КУБОК О.БУБЕНА: ЗШЛ №23 - ВОЛОДАР МАЛОГО КУБКУ!

Володарю трофею отримав сертифікат на 10 000 гривень

У четвер, 10 квітня, школярі святкували футзал, і підбивали підсумки вагомого етапу Шкільного турніру з футзалу "Малий Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена", який знову об'єднав всіх учасників. 13 шкільних колективів - футзальних команд міста пройшли нелегкий шлях, зітканий з неймовірних поєдинків та спортивних трудностей, радостей перемог та гіркоти поразок.

З листопада організатори щиро раділи відчайдушній боротьбі шкіл-учасниць, яка попри те, що футзалісти боролися не за головний трофей - 80 000 гривень, була не менш амбіційною, експресивною та цікавою. І фіналісти Малого Кубку - ЗШЛ №23 та ЗШ №12 це вкотре підтвердили…

Боротьба за "малий трофей" була справді відчайдушною, адже на спортивному майданчику зустрілися два гідні та рівні суперники, які змагалися на кожному клаптику майданчика. Розпочався фінальний поєдинок дуже активно, помітно, що обидві команди готувалися до вирішального матчу. Втім першими рахунок відкрили футзалісти ЗШЛ №23 - гол забив Сергій Предко. Попри численні гольові моменти ЗШ №12 таки не вдалося відповісти. А фаворити у другому таймі підтвердили свою переможну стратегію. Крапку на завершальних акордах поєдинку поставив Віктор Гриців. Таким чином, володарем Малого Кубку стала ЗШЛ №23.

Але перш ніж вручити переможцю омріяний трофей, організатор Шкільного турніру та творець дитячого свята Олександр Бубен привітав всіх учасників Малого Кубку. Привітати дітей прийшли і спеціаліст з питань загальної та середньої освіти управління освіти та науки виконкому Івано-Франківської міської ради - Тамара Жилюк, директор ЗШЛ №23 - Микола Василик та директор ЗШ №12 - Любов Холоденко. Приємно, що розділили дитяче свято і два старожили "Урагану" - справжні зірки українського футзалу - Роман Кіндратів та Андрій Сімка.

Не можемо не згадати і друзів турніру - партнерів, які весь шлях до здійснення дитячих мрій йшли пліч-о-пліч з організаторами. Це АТ "Укрексімбанк", "Прикарпатський торговий дім", Івано-Франківська дирекція "АХА Страхування", "Новітні Енергетичні Програми", компанія "U-Team", магазин "Спортландія", гуртівня канцтоварів "Ваш Партнер", Інститут вертебрології та реабілітації.

Як обіцяли організатори, кожен учасник отримав приємні сувеніри на згадку про шкільний турнір. Це диплом учасника, рюкзаки від партнерів, солодкі подарунки від "Прикарпатського торгового дому", розклади уроків та пам'ятний dvd-диск з найяскравішими моментами турніру. Звичайно, не обійшлося і без феєрії танців, яку демонстрували дівчатка з Гімназії №2 та кращий черлідерський колектив першого Шкільного турніру, а нині група підтримки "Урагану-2".

Безперечно, кульмінацією святкування стало вручення головного трофею - красеня-кубка, який окрім дипломів, медалей та подарунків, Олександр Бубен від щирого серця вручив команді-переможцю - ЗШЛ №23. Але, як завжди, на шкільному турнірі не обходиться без сюрпризів - на останок Президент НФК "Ураган" вручив володарю трофею сертифікат на 10 000 гривень, який став приємною несподіванкою для переможця. Тож під радісні акорди дитячих усмішок, аплодисментів та "золотого дощу" завершилося урочисте закриття першого Малого Кубку.

Організатори щиро вдячні юним футзалістам за щиру і безкомпромісну боротьбу, а батькам, вчителям та адміністрації шкіл за активну підтримку та віру в свою команду. А цьогорічний шкільний турнір триває - вже зовсім скоро відбудуться запеклі фінальні матчі за головний приз - 80 000 гривень

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган". Фото Олекси БУТЧАКА.

11.04.2014 10:05