У вівторок, 3 квітня, на Лізі шкільних чемпіонів відбувся другий ігровий день, і в рамках попереднього раунду ще 12 команд-учасниць визначили, в котрій із ліг продовжать боротьбу за трофеї. Нагадаємо, що згідно Регламенту змагань, переможці шести груп стають учасниками "Золотої ліги" і боряться не тільки за кубок-красень і титул Чемпіона Прикарпаття, а й розігрують путівку на регіональний етап Всеукраїнської шкільної футзальної ліги.
Не залишаться без лавр переможців й інші команди, котрі згідно турнірної таблиці продовжать змагання у "Срібній" та "Бронзовій лігах". А родзинкою сезону 2017/2018 стане те, що всі команди виборюють бонусний грошовий приз, котрий стане "доповненням" вже до здобутих коштів - 40 000 гривень (переможець Івано-Франківська - 80 000 гривень).
Перепустки у "Золоту лігу" здобули: ЗШ с. Голинь із Калуського району, ЗШ №7 м. Долина, ЗШ №6 м. Калуш (група А); ЗШ №10 м. Івано-Франківськ, ЗШ №3 м. Бурштин, ЗШ с. Бовшів із Галицького району (група В).
Учасниками "Срібної ліги" стали: ЗШ с. Старі Кути із Косівського району, ЗШ №4 м. Коломия, ЗШ с. Стецева із Снятинського району (група А); ЗШ №1 м. Надвірна, ЗШ №2 м. Рогатин, ЗШ №2 м. Городенка (група В).
У "Бронзовій лізі" гратимуть: ЗШ с. Угринів з Тисменицького району, ЗШ №1 м. Болехів, ЗШ с. Микуличин з Яремче (група А); ЗШ м. Тлумач, ЗШ с. Печеніжин з Коломийського району, ЗШ с. Красноїлля з Верховинського району (група В).
ЛІГА ШКІЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ-2018. ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП
Перший ігровий день - 2 квітня (понеділок)
10:00 A1-A2 ЗШ с. Голинь - ЗШ с. Старі Кути - 4:1
10:30 А3-А4 ЗШ с. Угринів - ЗШ с. Сваричів - 10:1
11:00 В1-В2 ЗШ №10 ІФ - ЗШ м. Тлумач - 3:0
11:30 В3-В4 ЗШ №1 м. Надвірна - ЗШ с. Старі Богородчани - 5:1
12:00 урочисте відкриття
12:30 А1-А3 ЗШ с. Голинь - ЗШ с. Угринів - 3:2
13:00 А2-А4 ЗШ с. Старі Кути - ЗШ с. Сваричів - 4:2
13:30 В1-В3 ЗШ №10 ІФ - ЗШ №1 м. Надвірна - 3:0
14:00 В2-В4 ЗШ м. Тлумач - ЗШ с. Старі Богородчани - 5:0
14:30 А1-А4 ЗШ с. Голинь - ЗШ с. Сваричів - 3:1
15:00 А2-А3 ЗШ с. Старі Кути - ЗШ с. Угринів - 3:1
15:30 В1-В4 ЗШ №10 ІФ - ЗШ с. Старі Богородчани - 5:0
16:00 В2-В3 ЗШ м. Тлумач - ЗШ №1 м. Надвірна - 0:5
Другий ігровий день - 3 квітня (вівторок)
10:00 С1-C2 ЗШ №4 м. Коломия - ЗШ №7 м. Долина - 1:4
10:30 D1-D2 ЗШ с. Печеніжин - ЗШ №2 м. Рогатин - 1:3
11:00 E1-E2 ЗШ №6 м. Калуш - ЗШ с. Микуличин - 4:0
11:30 F1-F2 ЗШ №2 м. Городенка - ЗШ с. Бовшів - 3:3
12:00 урочисте відкриття
12:30 С1-C3 ЗШ №4 м. Коломия - ЗШ №1 м. Болехів - 3:0
13:00 D1-D3 ЗШ с. Печеніжин - ЗШ №3 м. Бурштин - 1:3
13:30 E1-E3 ЗШ №6 м. Калуш - ЗШ с. Стецева - 3:0
14:00 F1-F3 ЗШ №2 м. Городенка - ЗШ с. Красноїлля - 3:1
14:30 С2-C3 ЗШ №7 м. Долина - ЗШ №1 м. Болехів - 5:2
15:00 D2-D3 ЗШ №2 м. Рогатин - ЗШ №3 м. Бурштин - 2:3
15:30 E2-E3 ЗШ с. Микуличин - ЗШ с. Стецева - 0:5
16:00 F2-F3 ЗШ с. Бовшів - ЗШ с. Красноїлля - 8:1
Основний етап Ліги шкільних чемпіонів відбудеться впродовж 4-5 квітня, тож на команди очікують запеклі поєдинки. Матчі відбуваються у Муніципальному фізкультурно-оздоровчому комплексі (вул. Симоненка, 13).
ЛІГА ШКІЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ-2018. ОСНОВНИЙ ЕТАП
Третій ігровий день - 4 квітня (середа)
"Золота ліга"
10:00 А1-А2 ЗШ с. Голинь - ЗШ №7 м. Долина
10:30 В1-В2 ЗШ №10 - ЗШ №3 м. Бурштин
11:00 А1-А3 ЗШ с. Голинь - ЗШ №6 м. Калуш
11:30 В1-В3 ЗШ №10 - ЗШ с. Бовшів
12:00 А2-А3 ЗШ №7 м. Долина - ЗШ №6 м. Калуш
12:30 В2-В3 ЗШ №3 м. Бурштин - ЗШ с.Бовшів
"Срібна ліга"
13:00 А1-А2 ЗШ с. Старі Кути - ЗШ №4 м. Коломия
13:30 В1-В2 ЗШ №1 м. Надвірна - ЗШ №2 м. Рогатин
14:00 А1-А3 ЗШ с. Старі Кути - ЗШ с. Стецева
14:30 В1-В3 ЗШ №1 м. Надвірна - ЗШ №2 м. Городенка
15:00 А2-А3 ЗШ №4 м. Коломия - ЗШ с. Стецева
15:30 В2-В3 ЗШ №2 м. Рогатин - ЗШ №2 м. Городенка
Четвертий ігровий день - 5 квітня (четвер)
"Бронзова ліга"
10:00 А1-А2 ЗШ с. Угринів - ЗШ №1 м. Болехів
10:30 В1-В2 ЗШ м. Тлумач - ЗШ с. Печеніжин
11:00 А1-А3 ЗШ с. Угринів - ЗШ с. Микуличин
11:30 В1-В3 ЗШ м. Тлумач - ЗШ с. Красноїлля
12:00 А2-А3 ЗШ №1 м. Болехів - ЗШ с. Микуличин
12:30 В2-В3 ЗШ с. Печеніжин - ЗШ с. Красноїлля
Чемпіонський етап - півфінали
"Бронзова ліга"
13:30 1А-2В
14:00 1В-2А
"Срібна ліга"
14:301А-2В
15:00 1В-2А
"Золота ліга"
15:30 1А-2В
16:00 1В-2А