НА КУБКУ НФК «УРАГАН» ТВОРЧА ФЕЄРІЯ: ПІДСУМКИ 5-ГО ІГРОВОГО ДНЯ

Дівчата ЗШ №13 - кращі черлідери, Гімназія №2 - кращі вболівальники тижня

Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" впевнено набирає обертів. Минулої суботи спортивний майданчик став справжньою ареною запеклих двобоїв для команд із груп А, В, С, D. Школи-учасниці не на жарт включилися у шалений вир завершальних матчів групового етапу і демонстрували не тільки футзальну міць, а нестримну енергію. Приємно, що честь школи захищали не тільки команди спортсменів, а й колективи черлідерів та вболівальників. Минулого вікенду відчайдушними емоціями вражали: СШ №5, ЗШ №4, ЗШ №13, Гімназія №2.

Першими на спортивному майданчику дивували вихованки СШ №5. Завзяті танцюристи вразили патріотично-ураїнською композицією, яку вдало доповнили синьо-жовтими помпонами, костюмами та вишиванками. Тож на спортивному майданчику вирувала й справді святкова феєрія.

Не пасла задніх і ЗШ №13, яка так палко підтримувала своїх футболістів, що представила аж дві групи підтримки. Першими тринадцяту школу презентувало запальне хлопчаче тріо. Другокласник, третьокласник та семикласник гармонійно та сюжетно поєднали свої вміння і продемонстрували захоплюючий брейк-данс. А черлідерки ЗШ №13 виконали запальний шотландський танець та здивували глядачів шоу із жонглюванням. Крім того, танцюристки ще й щиро підтримували команду під час матчу. "Треба гол, треба гол, треба-треба-треба гол-гол-гол! - кричали восьмикласниці. - "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган". "13-а - супер, 13-а - клас, наші хлопці переможуть всіх вас", - не стихали вболівальниці.

Вже втретє на четвертому Кубку НФК "Ураган" вражали вболівальниці ЗШ №4. Школярки, як завжди, запаслися запальними речівками, барвистими плакатами та шаленою вірою у своїх спортсменів. "Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба, - підтримували дівчата. - Наш девіз - не впасти вниз, а боротися за приз". "4-а школа - супер-клас, ми обіграємо усіх вас", - не втрачали ентузіазму вболівальниці.

Невтомною підтримкою відзначилися і школярі Гімназії №2. В українському строю, увінчані віночками дівчатка разом з вчителями щиро вболівали за команду. "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган", - вигукувала група підтримки. "Ми потомки козаків, безліч ми заб’єм голів", - не припиняли ні на мить. Демонстрували дівчата не тільки речівки, а й стінгазети. Здивували й хореографічною композицією, яка була захоплюючою та ритмічною.

Тож п’ятий ігровий день подарував всім море позитивних емоцій. Кожна група підтримки була по-особливому чаруючою та унікальною. Тому організаторам було, як завжди, нелегко вибрати переможця тижня. Втім, кращими черлідерами стали дівчата, які представляли ЗШ №13. Не залишилися без уваги і гімназистки, які вибороли почесне звання кращих вболівальників тижня. А ми нагадуємо, що творчі конкурси тривають. Вже найближчої суботи, 13 грудня, відбудуться фінальні групові матчі Кубка, тож, сподіваємося, що на спортивному майданчику знову пануватиме неймовірна феєрія танців та підтримки.

А ми вкотре нагадуємо, що в рамках Шкільного турніру ви можете взяти участь не тільки у боротьбі за звання кращих черлідерів та вболівальників, а й позмагатися за цінний приз й індивідуально в наступних конкурсах: конкурс творчих робіт на тему: "Ураган - команда мого міста", конкурс сувенірної атрибути, конкурс селфі-фото. З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі "Конкурси".

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

10.12.2014 21:22

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804