НА КУБКУ НФК "УРАГАН" ЗАВЕРШИВСЯ ГРУПОВИЙ РАУНД

Визначилися усі 16 команд, які продовжать боротьбу у фінальному етапі

У суботу, 13 грудня відбувся шостий ігровий день шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган". Це був завершальний день першого етапу змагань, тому матчі, як ніколи, були безкомпромісними, а суперники - емоційними. Це й не дивно, адже визначалася доля тих, хто продовжуватиме боротьбу за головний трофей, і тих, хто виборюватиме право посперечатись за Малий Кубок Укрексімбанку.

ЗШ №28 - ЗШЛ №23 - 4:1
Школи-представниці групи А - ЗШ №28 та ЗШЛ №23 достроково гарантували собі вихід у плей-офф, проте їхній останній груповий матч не був позбавлений динаміки та інтриги. Це був двобій рівних та гідних одне одного суперників. Першою рахунок відкрила ЗШЛ №23 - гол забив Віктор Гриців, але за лічені хвилини Артем Микуляк встановив паритет. Відчувши перевагу над суперником, ЗШ №28 відразу ж взяла ініціативу і збільшила свою перевагу ще на три м'ячі - спершу голом відзначився Денис Довган, а згодом дублем у ворота ЗШЛ №23 "вистрілив" Віталій Сімановський.

ЗШ №26 - ЗШ №9 - 4:2
Тільки-но вийшовши на майданчик, команди наввипередки розпочали створювати небезпечні моменти біля воріт одне одного. Проте атаки ЗШ №26 виявилися результативнішими, і вже на 6-ій хвилині школярі відсвяткували перший гол, який забив Віталій Палійчук. Згодом до товариша приєдналися Максим Панасюк та Дмитро Федик. В другому таймі Віталій Палійчук відзначився ще одним м'ячем у воротах ЗШ №9. Та варто відзначити, що 9-а школа не здавалася - дубль оформив Богдан Редушко.

Католицька ЗШ - ЗШ №8 - 0:2
Гра була цікавою та жвавою. Матч розпочався без розвідки, команди кинулися в гостру атаку і створили низку гольових моментів. Тому й не дивно, що вже на 2-ій хвилині рахунок був відкритий - за восьму школу забив Олексій Андріїв. Втім, далі суперники діяли обережніше, обмінялися небезпечними моментами, але жоден з них не змогли реалізувати. Тільки на 10-ій хвилині Олексій Андріїв ще раз нагадав про себе, оформивши дубль. Більше забитих мячів у цій грі не було.

Українська гімназія №1 - ЗШ №15 - 3:1
Одразу було помітно, що на спортивному майданчику зустрілися два сильних суперники, які задали грі швидкого та напруженого темпу. Першою пощастило відкрити рахунок ЗШ №15 - гол забив Роман Бабіїв. Але вже за дві хвилини на табло - 1:1, завдяки Олегу Андрійчуку, та на цьому Олег не зупинився і за кілька хвилин вже вивів Українську гімназію №1 вперед. А фінальну крапку в цьому протистоянні поставив Андрій Вацеба, гарантувавши гімназистам вольову перемогу.

ЗШ №10 - ЗШ №25 - 1:0
Суперники розпочали гру обережно, зосередилися у центрі майданчика і не поспішали атакувати ворота одне одного. Варто відзначити, що футзалісти демонстрували виважену та комбінаційну гру, тому й відкрити рахунок було не просто. Вразити ворота суперника вдалося ЗШ №10, голом відзначився Владислав Ворона. Як виявилося згодом, це був єдиний гол у матчі, який у підсумку і визначив переможця.

ЗШ №22 - ЗШ №6 - 0:1
Цей поєдинок теж відзначився неабиякою запеклістю. Ще б пак! На кону - місце в плей-офф, тому команди демонстрували всю футзальну міць, щоб вибороти путівку до плей-офф шкільного турніру. З першої до останньої хвилини дуель була напруженою та інтригуючою. В першому таймі суперники розписали нульову нічию, та й до завершення матчу, здавалося, команди так і не відкриють рахунок. Втім, на завершальних акордах гри Максим Попойник подарував своїй ЗШ №6 омріяну перемогу.

ЗШ №18 - ЗШ №21 - 9:0
Про те, що ЗШ №18 - сильний та незручний суперник, знає кожна команда-учасниця Кубку НФК "Ураган". 18-а школа довела свою міць не тільки виграними трофеями, а й кожним переможним матчем вже на четвертому шкільному турнірі. Чинний чемпіон відразу кинувся в атаку, і раз за разом забивав м'ячі на будь-який смак. Встигли поповнити свої бомбардирські скарбнички одразу четверо гравців: Юрій Бельбас записав на свій рахунок 6 голів, а Сергій Бельбас, Максим Андрусяк та Денис Шпук - по одному м'ячу.

Тож, за підсумками шостого ігрового дня, який завершив програму групового етапу, боротьбу за головний трофей - 80 000 грн. продовжать: ЗШ №26, ЗШ №8, ЗШ №10, Українська гімназія №1, СШ №11, ЗШ №6, ЗШ №18, ЗШ №16. А футзальні емоції на Кубку НФК "Ураган" не стихатимуть ні на вікенд, і вже наступної суботи, 20 грудня, розпочнеться стадія плей-оф - перші матчі 1/8 фіналу.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".