НА «ЛІЗІ ШКІЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ» УСПІШНО ЗАВЕРШИВСЯ ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ. СФОРМОВАНІ ЗОЛОТА, СРІБНА ТА БРОНЗОВА ЛІГИ.

Відбулися матчі другого ігрового дня(попередній етап для груп "С", "D", "Е", "F"), визначилися всі учасник ліг

Результати другого ігрового дня (попередній етап)

10:00 С1-С2 Печеніжинський ліцей – Сваричівська ЗШ 0:0

10:30 D1-D2 Поляницька ЗШ – Пістинська ЗШ 0:6

11:00 E1-E2 Калуська ЗШ №6 – Богородчанська ЗШ №2 4:2

11:30 F1-F2-Ільцівська ЗШ – Надвірнянська ЗШ №1 2:3

12:00 – урочиста церемонія відкриття

12:30 C1-C3 Печеніжинський ліцей – Троїцький ліцей 2:0

13:00 D1-D3 Поляницька ЗШ – Рогатинська ЗШ №2 1:2

13:30 E1-E3 Калуська ЗШ №6 – Більшівецька ЗШ 3:0

14:00 F1-F3 Ільцівська ЗШ – Нижнівський НВК 0:2

14:30 C2-C3 Сваричівська ЗШ – Троїцький ліцей 1:0

15:00 D2-D3 Пістинська ЗШ – Рогатинська ЗШ 8:1

15:30 E2-E3 Богородчанська ЗШ – Більшівецька ЗШ 9:0

16:00 F2-F3 Надвірнянська ЗШ №1 – Нижнівський НВК 3:0

Третій ігровий день - 5 квітня (п’ятниця)

Група А (Золота ліга)

1.  Бурштинська ЗШ №2

2.  Печеніжинський ліцей

3.  Калуська ЗШ №6

Група В (Золота ліга)

1.  Івано-Франківська ЗШ №10

2.  Пістинська ЗШ

3.  Надвірнянська ЗШ

"Золота ліга"

10:00 А1-А2  Бурштинська ЗШ №2 – Печеніжинський ліцей

10:30 В1-В2  Івано-Франківська ЗШ №10 – Пістинська ЗШ

11:00 А1-А3 Бурштинська ЗШ №2 - Калуська ЗШ №6

11:30 В1-В3 Івано-Франківська ЗШ№10 – Надвірнянська ЗШ

12:00 А2-А3 Печеніжинський ліцей – Калуська ЗШ №6

12:30 В2-В3 Пістинська ЗШ– Надвірнянська ЗШ

Група А (Срібна ліга)

1.  Городенківська ЗШ №1

2.  Сваричівська ЗШ

3.  Богородчанська ЗШ

Група В (Срібна ліга)

1.  Коломийська ЗШ №4

2.  Рогатинська ЗШ №2

3.  Нижнівський НВК

"Срібна ліга"

13:00 А1-А2 Городенківська ЗШ №1 – Сваричівська ЗШ

13:30 В1-В2 Коломийська ЗШ №4 – Рогатинська ЗШ №2

14:00 А1-А3 Городенківська ЗШ №1 – Богородчанська ЗШ №2

14:30 В1-В3 Коломийська ЗШ №4 – Нижнівський НВК

15:00 А2-А3 Сваричівська ЗШ - Богородчанська ЗШ №2

15:30 В2-В3 Рогатинська ЗШ - Нижнівський НВК

Група А (Бронзова ліга)

1.  Голинська ЗШ

2.  Троїцька ЗШ

3.  Більшівцівська ЗШ

Група В (Бронзова ліга)

1.  Тисівська ЗШ

2.  Поляницька ЗШ

3. Ільцівська ЗШ

 

Четвертий ігровий день - 9 квітня (вівторок)

"Бронзова ліга"

10:00 А1-А2 Голинська ЗШ – Троїцький ліцей

10:30 В1-В2 Тисівська ЗШ – Поляницька ЗШ

11:00 А1-А3 Голинська ЗШ – Більшівцівська ЗШ

11:30 В1-В3 Тисівська ЗШ – Ільцівська ЗШ

12:00 А2-А3 Троїцька ЗШ – Більшівцівська ЗШ

12:30 В2-В3 Поляницька ЗШ – Ільцівська ЗШ

 

Чемпіонський етап - півфінали

"Бронзова ліга"

13:30 1А-2В

14:00 1В-2А

"Срібна ліга"

14:30 1А-2В

15:00 1В-2А

"Золота ліга"

15:30 1А-2В

16:00 1В-2А

04.04.2019 19:11