НА ШКІЛЬНОМУ ТУРНІРІ ТРИВАЮТЬ ТВОРЧІ ПРИСТРАСТІ

ЗШ №13 - кращі черлідери тижня, ЗШ №21 - кращі вболівальники

Минулого вікенду на спортивному майданчику п’ятого шкільного турніру вирували неабиякі футзальні пристрасті - вісімка найсильніших команд проекту розіграла перші матчі 1/4 фіналу Кубку НФК "Ураган", а вісім шкіл-учасниць включилися в 1/8 фіналу Малого Кубку Укрексімбанку. Тож було, як завжди, гаряче і не тільки через видовищні футзальні батли, а й завдяки танцюристам та палким вболівальникам.

Першою дивувала група підтримки із ЗШ №13. Черлідери продемонстрували неймовірну композицію, і  вразили не тільки танцем, а й костюмами та харизмою. Школярі використали у своїй хореографії динамічні па, здивували синхронними рухами та помпонами. До того ж, танцюристи активно та щиро вболівали за своїх футболістів і впродовж матчу. «Треба гол, треба два, треба Кубок «Ураган», - не стихала ні на мить група підтримки. «Наші хлопці молодці, бо заб’ють усі м’ячі!», - продовжували дівчата та хлопці.

Не стояли осторонь і ЗШ №21. "Двадцять перша! Двадцять перша!", - галасували вболівальники. Мотивували футболістів на перемогу й барвистими плакатами та синьо-жовтим стягом.

На Малому Кубку Укрексімбанк теж не обійшлося без феєрії танців. Гімназія №2 представила справжнє танцювальне шоу та динамічні акробатичні трюки. Дівчатка також активно вболівали за своїх хлопців. "Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба!", - підбадьорювала група підтримки. "Хлопці, грайте! Кубок вигравайте", - кричали вболівальниці. «Треба гол, треба два, треба Кубок «Ураган», - не стихали ні на мить красуні.

Дивувала креативом, як завжди, й малеча із ЗШ №12, яка виконала композиційній танець малярят. Дітвора подарувала всім присутнім море емоцій, тож заслужено отримала овації глядачів.

Отож, творча боротьба була цікавою та феєричною. Попри те, що організаторам було важко визначити переможця тижня, ЗШ №13 - кращі черлідери, а ЗШ №21 - кращі  вболівальники.А ми нагадуємо, що кожен школяр міста може проявите себе ще у конкурсі сувенірної атрибутики та малюнків. З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі "Конкурси". Креативте та вигравайте цінні призи! Удача посміхається сміливим!

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

02.03.2016 18:20