НА ШКІЛЬНОМУ ТУРНІРІ ВИРУЄ ТВОРЧА БОРОТЬБА

ЗШ №21 - кращі вболівальники, ЗШ №13 та ЗШ №12 - кращі черлідери тижня

Минулого вікенду на шкільному турнірі вирували нечувані футзальні пристрасті - команди, що змагаються за обидва трофеї, включилися у півфінал. Тож не дивно, що цей ігровий день повнився шаленими емоціями та відчайдушним переможним духом. Проте на спортивному майданчику захоплював не тільки футзал, а й творчі батли…

Як завжди, активною підтримкою відзначилася дітвора із ЗШ №21. "Двадцять перша - просто клас! Вболівайте всі за нас!", - кричали школярі. "Наш девіз - перемагати! Більше Вам нас не наздогнати", - скандували вихованці ЗШ №21. Втім хорошою підтримкою стали не тільки влучні речівки, а й яскраві мотиваційні плакати, які стали для хлопців неймовірним стимулом забивати у ворота суперника все більше і більше голів.

Не стояли осторонь і вихованці ЗШ №18. "Треба гол! Треба два! Треба Кубок "Ураган", - не стихали ні на мить хлопці і дівчата. - "Вісімнадцята, вперед!". Мала чим здивувати й ЗШ №12. "Бий, бий, гол забий! Грай, грай, вигравай!", - підтримували своїх на майданчику. А в перерві представили танець "Веселих малярят", тож подарували всім море хороших емоцій. Барвисті помпони та вправні акробатичні трюки здорово прикрасили танцювальний номер.

Представили новий танець й дітки із ЗШ №9 - хореографічно-костюмована постановка "Ляльки". Малеча здивувала синхронними па та, звісно ж, тематичними костюмами.  Вболівали за хлопців і під час матчу: "Раз, два, три, наші хлопці - козаки".  Приємно, що на паркеті вкотре дивували красуні із ЗШ №13. Незважаючи на те, що футзалісти цієї школи припинили боротьбу за головний приз, танцюристи продовжують змагання за титул кращих черлідерів п’ятого сезону. Драйвова музика, злагоджені рухи, акробатичні елементи, і, звичайно, хороший настрій дісталися всім присутнім у подарунок.

Отож, за підсумками півфіналу між ЗШ №13 та ЗШ №12 оголошується бойова нічия, а от кращими серед вболівальників стали діти із ЗШ №21. Шанс представити свої танцювальні номери всі колективи мають ще цієї суботи, 2 квітня. Але нагадаємо, що для всіх творчих школярів міста до 8 квітня тривають інші конкурси креативу - конкурс малюнків та сувенірної атрибутики. Перші роботи вже представлені - а це і футбольні м’ячі, і сумки на спортивну тематику, годинники, настільні ігри…

Так що поспішаєте! Ви ще маєте шанс здивувати організаторів і поборотися за цінні призи.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".


 

31.03.2016 20:07