НА ШКІЛЬНОМУ ТУРНІРІ ЗАВЕРШИВСЯ ДРУГИЙ ТУР ОСНОВНОГО ЕТАПУ

Змагання за "Кубок міського голови та НФК "Ураган" набирають обертів + ВІДЕО

У суботу, 3 лютого, на Шкільному турнірі з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" завершився другий тур основного етапу. Нагадаємо, що минулого тижня першими в боротьбу включилися команди найпрестижнішої ліги та школи із групи "А" "Срібної" ліги. А цього вікенду ініціативу підхопили решту учасників. На жаль, не обійшлося без прикростей - неявки Микитинецької ЗШ, тож її супернику ЗШ №7 зарахована технічна перемога. А от, як змагалися та наближалися до омріяних трофеїв інші футзалісти - читайте далі…

"СРІБНА ЛІГА"

СШ №1 - ЗШ №17 - 2:0
Розпочали гру на паритеті, і, не поспішаючи до воріт одне одного, зосередилися в центрі поля. Першим вдалося розіграти вдалу атаку вихованцям СШ №1, які створили кілька стовідсоткових моментів, але на заваді раз за разом ставала реалізація. Не забарилася з нагодами й ЗШ №17, але на перерву команди пішли так і не "розмочивши" рахунок. Натомість, другий тайм ознаменувався швидким голом у виконанні Олександра Чайковського, який вивів свою СШ №1 вперед. Дальше ЗШ №17 мала шанс відновити "статус-кво", але на заваді став воротар. А СШ №1 таки змогла довести матч до логічного завершення - на завершальних акордах дублем відзначився Олександр Чайковський. Таким чином - 2:0 на користь СШ №1.

ЗШ №26 - Гімназія №2 - 0:6
Обидві команди швидко включилися у гру, і відразу ж похизувалися обопільними атаками. Азарту додавали й групи підтримки, які підбадьорували футболістів, тому на майданчику було й справді емоційно. Вже зі старту 26-та розіграла хорошу тактичну комбінацію, але не реалізувала. Не забиваєш ти - забивають тобі! Цим і скористалися гімназисти, які змогли повести в рахунку - дублем відзначився Андрій Фарович, а до свистка на перерву перевагу збільшив ще й Іван Кудляк. Друга дванадцятихвилинка теж минула під знаком атак, однак, як і в першому таймі, ЗШ №26 знову не реалізувала свої моменти, а Гімназія №2 змогла забити ще три гола - покер на свій рахунок записав Іван Кудляк.

"БРОНЗОВА ЛІГА УКРЕКСІМБАНКУ"

ЗШ №3 - ЗШ №6 - 1:1
Активно розпочали поєдинок й команди "Бронзової ліги", було помітно, що на майданчику два рівні суперники, кожному з яких важливі три очки. Не дивно, що на полі точилася боротьба на кожному клаптику поля, і суперники обмінювалися атаками, щоправда, дуже надійно грали в захисті. Відкрити рахунок вдалося тільки наприкінці першого тайму - Станіслав Долошицький вивів свою ЗШ №3 вперед. Після перерви гра продовжилася за тим же сценарієм - команди перехоплювали ініціативу і докладали всіх зусиль, що забити гол. Особливо мотивована була ЗШ №6, яка зі всіх сил намагалася наздогнати свого візаві. І наприкінці матчу Ярослав Голобин, влучно відзначившись у воротах 3-ї, таки завершив гру з нічийним підсумком.

ЗШ №13 - Крихівецька ЗШ - 1:0
Матч розпочався спокійно, з розвідки. Суперники включилися у розіграш дуже виважено, адже розуміли важливість залікових балів, і боялися помилитися, насамперед розуміла це Крихівецька школа, котра через вилучення у попередньому турі Станіслава Лакусти, залишилася без ключового гравця. Натомість, ЗШ №13 акумулювавши всі сили, змогла "прорвати" оборону суперника і повести в рахунку - відзначився Олександр Боднарчук. В другому таймі Крихівецька ЗШ докладала всіх зусиль, щоб відігратися, але 13-та добре укріпила захисні позиції, тож до фінального свистка школярі із Крихівців таки не змогли знайти ключик до суперника, тож матч так і завершився з рахунком 1:0 на користь ЗШ №13.

ЗШ №9 - ЗШ №22 - 0:14
Не на жарт включилася у гру і ЗШ №22, котра не залишала початковій ЗШ №9 навіть шансу відігратися. Практично кожна атака знаменувалася гострим моментом, і голом, що змушувало ЗШ №9 раз за разом "витягати" м’ячі зі сітки. У підсумку - ЗШ №22 реалізувала чимало - 14 м’ячів. Здорово поповнили свої бомбардирські скарбнички і гелеодори - по голу забили Ілля Беда та Максим Сидорик, хет-трик реалізував Ігор Маланчук. Справжнім рекордсменом став Ростислав Валько, який забив 9 голів.

ЗШ №8 - ЗШ №4 - 0:2
Спокійно та виважено включилися у поєдинок й ЗШ №8 та ЗШ №4. Команди не поспішали до воріт одне одного, і зі старту зосередилися в центрі поля. Дальше продовжили гру дещо сміливіше, старалися реалізувати поодинокі моменти, але на заваді стояв надійний захист. Не дивно, що рівна гра втілилася й на табло - на перерву команди так і пішли за нульової нічиї - 0:0. В другому таймі активніше включилася ЗШ №4, яка нарешті змогла дати лік голам - раз за разом відзначився Ілля Савчук. Після забитого дублю пристрасті знову вщухли, і матч так і завершився за рахунку 2:0 на користь ЗШ №4.

05.02.2018 13:02