НА ШКІЛЬНОМУ ТУРНІРІ ЗАВЕРШИВСЯ ТРЕТІЙ ТУР ОСНОВНОГО ЕТАПУ

Міжшкільні змагання в Івано-Франківську виходять на фінішну пряму

У суботу, 17 лютого, команди "Срібної" та "Бронзової ліги Укрексімбанку" розіграли третій тур, чим і залишили левову частину основного раунду позаду. Боротьби, як і очікували, на спортивному майданчику було багато, а от, хто таки зумів втримати перемогу - читайте далі… На жаль, Микитинецька ЗШ, вдруге не з’явившись на матч, здала позиції, тож згідно Регламенту турніру (п. VII) "до участі в подальших змаганнях не допускається, результати анульовуються, і команда позбавляється подарунків".

"СРІБНА ЛІГА"

Українська гімназія №1 - Гімназія №2 - 4:2
Команди, тільки вийшовши на майданчик, дали зрозуміти, що за перемогу будуть змагатися до кінця. Не дивно, що з перших і до останніх хвилин на кожному клаптику поля точилася запекла боротьба. Обидва суперника продемонстрували хорошу підготовки, тож, незважаючи на наявність нагод, підступитися до воріт одне одного було непросто. Першим вдалося знайти "ключик" до захисту суперника вихованцям Української гімназії № - на 3-ій хвилині Максим Басараб відкрив рахунок, а за лічені миттєвості Іван Кудляк у складі Гімназії №2 зрівняв рахунок. Проте паритет довго зберегти не вдалося, і дубль Максима Басараба знову дозволив УГ №1 вирватися вперед, а до свистка на перерву Максим відзначився хет-триком. В другому таймі пристрасті не вщухли - обидві команди були не менш мотивовані, тож обопільні атаки продовжилися. Гімназії №2 вдалося скоротити розрив на ще один м’яч - забив Макар Савчин. Втім, фінальним акордом став покер у виконанні Максима Басараба. Таким чином - 4:2 на користь Української гімназії №1.

СШ №1 - ЗШ №26 - 6:2
Обидві школи активно включилися в гру і розпочали з обопільних атак. Не змусили себе чекати й гольові моменти, якими зі старту похизувалися суперники, однак на заваді стояв то голкіпер, то штанга воріт. Тож лік голам дали тільки на "екваторі" першого тайму - повела в рахунку СШ №1, голом відзначився Юрій Олейніков. Після стартового голу запекла боротьба на спортивному майданчику продовжилася, ЗШ №26 докладала максимум зусиль, щоб відігратися, не пасла задніх й СШ №1, яка зосередилася в пресингу, але до кінця тайму змогла збільшити перевагу тільки на один м’яч - відзначився Артур Багайлюк. Після перерви матч продовжився за тим же сценарієм, обидва суперники вели запеклу боротьбу за кожен клаптик поля. ЗШ №26 була змушена більше зосередитися в захисті, щоправда, мала хороші шанси при контратаках. Тож дальше продовжилася справжня футзальна перестрілка - Юрій Олейніков реалізував дубль, натомість Олег Корнукий "розмочив" рахунок. За кілька миттєвостей на користь СШ №1 забив Павло Починок, а Корнукий відзначився ще одним дублем. На завершальних акордах матчу СШ №1 таки перехопила ініціативу у початкової ЗШ №26 і довела матч до результативного підсумку - фінальними голами відзначився Артур Багайлюк та Артем Гаврилків.

"БРОНЗОВА ЛІГА УКРЕКСІМБАНКУ"

ЗШ №6 - Крихівецька ЗШ - 0:2
Тільки-но вийшовши на спортивний майданчик команди задали грі швидкого темпу. Крихівецька школа відразу зосередилася біля воріт суперника, і, скориставшись помилкою ЗШ №6, зуміла швидко відкрити рахунок - на 3-ій хвилині голом відзначився Станіслав Лакуста. Дальше ЗШ №6 краще укріпила позиції, і максимально старалася відновити "статус кво". До кінця першого тайму команди обмінялися кількома хорошими нагодами, але на перерву пішли за мінімальної переваги школярів з Крихівців - 1:0. Зі стартом другого тайму команди включилися у розіграш більш спокійно, і старалися не підпустити візаві близько до воріт, тож ще один гол вдалося забити тільки на останніх хвилинах гри - у воротах ЗШ №6 відзначився Антон Федик. Таким чином, 2:0 на користь Крихівецької ЗШ.

ЗШ№7 - ЗШ №13 - 6:1
Старт поєдинку ознаменувався швидким голом - буквально на перших хвилинах ЗШ №13 вдалося повести в рахунку - відзначився Олександр Боднарчук. Після першого гола на майданчику стало ще гарячіше - ЗШ №7, зрозуміло, не влаштовувала роль аутсайдера, не хотіла втрачати шанс на перемогу і ЗШ №13, тож команди ні на мить не припиняли обмінюватися атаками та гострими моментами. Скориставшись помилкою 13-ї, ЗШ №7 зуміла реалізувати пенальті - влучно пробив Степан Гобрей. Тож на перерву команди так і пішли при нічиї - 1:1. Однак, в другому таймі, очікуваної інтриги не вийшло. ЗШ №7 з перших хвилин зуміла перехопити ініціативу і відіграти п’ять м’ячів - дублями відзначилися Ігор Сухаревський, Степан Гобрей, голи реалізували Максим Рик та Василь Гавадзен. Таким чином - 6:1 на користь ЗШ №7.

ЗШ №21 - ЗШ №4 - 7:2
Команди активно включилися у гру, і поспішили до воріт одне одного. Не дивно, що не забарилися гострі моменти. Першою скористалася своїми нагодами ЗШ №4, і раз за разом відіграла два м’ячі - відзначилися Андрій Федюк та Олександр Козоріз. Натомість, ЗШ №21 ніяк не змогла "відгіратися" і тільки наприкінці першого тайму Арсен Гарасимчук "розмочив" рахунок. Після перерви, ЗШ №21 не на жарт активізувалася, і повністю перехопила ініціативу. Справжнім героєм у складі команди став Арсен Гарасимчук, котрий продовжив свою гольову серію, і залишив у воротах ЗШ №4 ще шість м’ячів. Таким чином - вольова перемога ЗШ №21 - 7:2.

Отож, учасники шкільного турніру зіграли 3 тури (матч ЗШ №9 - ЗШ №8 - перенесений на 10 березня), і це означає, що перші фаворити - визначені. У зв’язку із оголошеним карантином у навчальних закладах міста - матчі турнірі продовжаться у суботу, 3 березня, - команди трьох ліг розіграють 4 тур основного етапу.

ОСНОВНИЙ РАУНД. 4 ТУР. 3 БЕРЕЗНЯ (субота)