НА ТЛУМАЧЧИНІ РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ЕТАП ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

За перемогу боротимуться кращі команди району + ФОТО

4-го березня в спорткомплексі м. Тлумач відбулося урочисте відкриття другого етапу обласного шкільного турніру «Кубок Ураган». На свято завітали як почесні гості так і школярі з усіх куточків Тлумацького району, котрі вибороли право змагатися у вісімці найсильніших команд району. Перед початком матчів капітани команд під акорди державного гімну підняли стяг України.

Далі до присутніх звернувся менеджер шкільного турніру Андрій Червінський, який передав гостям свята вітання від НФК «Ураган» та засновника шкільного турніру Олександра Олександровича Бубена та побажав цікавої і змістовної гри, вдосконалення власних навиків та здобуття важливого для кожного спортсмена досвіду виступів у відповідальних матчах. Також Андрій Іванович запросив команду, яка здобуде перемогу в Тлумацькому районі до участі в наступному етапі змагань – Лізі Шкільних Чемпіонів.

Продовжив вітати школярів міський голова Тлумацької ОТГ Роман Петрович Круховський. З його вуст прозвучали важливі мотиваційні слова, що незважаючи на поразки чи перемоги з кожного матчу потрібно брати досвід, аналізувати причини допущених помилок та щодня розвиватися і удосконалювати власну майстерність. Ще одним поважним гостем був заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Богданович Мандар, котрий ознайомив учасників з форматом турніру, побажав досягти найвищих позицій та максимально якісно проявити себе.

По завершенні побажань головний спеціаліст відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради Любов Євгенівна Кушнірик запросила до виступу танцювальні колективи, які завітали підтримати спортсменів своїми запальними танцями та драйвом. Першими на майданчик вийшли «Kids Dancе» - художній керівник Г. В. Брезіцька. А одразу після них виступив танцювальний колектив Тлумацького БДЮТ з композицією «Vie fower». Тож таким чином Тлумацький район офіційно долучився до загальнообласного міжшкільного змагання.

Слідкуйте за новинами Шкільного турніру Кубок НФК "Ураган" на сайті http://schoolcup.if.ua/ та у соціальних мережах Facebook https://www.facebook.com/schooltournament та Instagram https://www.instagram.com/schoolcupif.

Пресслужба НФК "Ураган"

05.03.2020 14:52