ОБЛАСНИЙ КУБОК «УРАГАН» - НА ВИСОКОМУ СТАРТІ!

Шкільний турнір з футзалу розпочнеться у всіх куточках Прикарпаття

У п’ятницю, 12 січня, в Івано-Франківську відбулася організаційна нарада локальних організаторів Шкільного турніру з футзалу, котра стала датою відліку підготовки обласних змагань. Вже традиційно Кубок відбудеться під патронатом Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, а безпосереднє керівництво здійснюватиметься Народним футбольним клубом "Ураган", департаментом освіти, науки, та молодіжної політики ОДА, управлінням спорту ОДА, Івано-Франківською обласною федерацією футболу та Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області.

Учасниками Шкільного турніру сезону 2018р. стануть п’ятикласники із 19-ти райцентрів та міст обласного значення із всіх куточків Прикарпаття. Незмінним залишиться і головний приз для переможців кожної територіальної громади - 40 000 гривень, який буде спрямований на покращення спортивної інфраструктури. Щодо нововведень змагань, то найперше, - Кубок "Ураган" стане обласним етапом всеукраїнської Шкільної футзальної ліги України. Також турнір пройде у кілька взаємопов’язаних етапів. Перший (місцевий) раунд передбачає боротьбу у зонах / групах міста обласного значення, райцентру чи об’єднаної територіальної громади, котрі повинні визначити вісімку найсильніших команд, далі - в рамках другого етапу вісім команд виборюватимуть титул чемпіона.

А завершується обласний марафон змагань Лігою шкільних чемпіонів (третій етап), котра на початку квітня об’єднає всіх локальних переможців у боротьбі за лаври найсильнішої команди Прикарпаття. Після чого на тріумфатора ще очікуватиме участь у регіональному етапі Шкільної футзальної ліги (четвертий раунд). Варто відзначити, що "родзинкою" Ліги шкільних чемпіонів стане бонусний призовний фонд, який залежатиме від успіхів команди.

Отож, обласні змагання на високому старті - з середини січня школярі області включаються у розіграш, і до початку лютого визначатимуть вісімку найсильніших із кожної територіальної громади. Тож далі буде…
 

16.01.2018 18:40