ОСНОВНИЙ ЕТАП: ВІДЧАЙДУШНІ МАТЧІ «СРІБНОЇ» ТА «БРОНЗОВОЇ ЛІГ»

Зіграні усі поєдинки першого туру у кожній лізі шкільного турніру + ВІДЕО

У суботу, 23 грудня, на Шкільному турнірі з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" завершився 1-й тур основного раунду. В рамках другого дня етапу в боротьбу включилися учасники "Срібної" та "Бронзової ліги Укрексімбанку". На жаль, знову не обійшлося без прикростей - через неявку більшості футзалістів ЗШ №13, ЗШ №6 зіграли товариський матч і отримати технічну перемогу. Які ще несподіванки приніс останній ігровий вікенд року? Читайте далі…

"Срібна ліга"

ЗШ №26 - УГ №1 - 4:5
Команди розпочали гру з розвідки, і не поспішали до воріт одне одного. Першими гольову серію розпочали гімназисти - засмутив суперника Максим Басараб, а за лічені хвилини до товариша приєднався Святослав Попадинець. ЗШ №26 теж не пасла задніх і створювала гольові моменти, але не могла реалізувати. Натомість, Українська гімназія №1 вже до перерви забезпечила собі комфортну перевагу - 4:0 - дублем відзначився Максим Басараб, гол оформив Олесь Мелінишин. Другий тайм розпочався під диктовку  26-ї, яка зуміла перехопити ініціативу. Раз за разом 26-та наближалася до воріт свого візаві, і засмучувала голом, щоправда гімназисти зуміли збільшити перевагу на ще один м’яч - хет-триком відзначився Басараб, але це не завадило ЗШ №26 відіграти чотири м’ячі - хет-трик на свій рахунок записав Євген Дубина, голом засмутив суперника й Олег Корнукий. Таким чином, ЗШ №26, давши вольовий бій гімназистам, не вистачило зовсім трішки, щоб зрівняти рахунок.

Гімназія №2 - ЗШ №17 - 1:3
Спершу команди зосередилися в центрі поля і не поспішали до воріт одне одного. Суперники грали дуже обережно, очевидно розуміли, що перемогу вдасться здобути тому, хто першим поведе в рахунку. І вже на 8-ій хвилині ЗШ №17  відсвяткувала забитий м’яч - відзначився Максим Моргулець. Докладала максимум зусиль й Гімназія №2, однак на перерву пішли таки з рахунком 1:0. Старт другого тайму ЗШ №17  відзначила швидким голом, який на свій рахунок записав Максим Чорній. Але гімназисти за лічені миттєвості зуміли відігратись - Андрій Фарович "розмочив" рахунок. А фінальну крапку у протистоянні поставив дубль Максима Моргульця, який подарував своїй ЗШ №17  перші залікові бали основного етапу.

"Бронзова ліга Укрексімбанку"

ЗШ №7 - ЗШ №3 - 3:2
Обидві команди швидко включилися в гру, помітно було, що на полі два сильні суперники, кожному з яких важливі стартові очки. Не дивно, що у підсумку продемонстрували хороший та дуже емоційний футзал. Вже з перших хвилин, обмінявшись атаками, суперники мали шанс повести в рахунку, однак не вистачало влучності. Першою забила  ЗШ №7 - голом відзначився Ігор Сухаревський, але ЗШ №3 швидко відновила рівновагу - засмутив суперника Захар Татарчук. Далі футзальні "гойдалки" продовжилися - Степан Гобрей вивів свою ЗШ №7 вперед, але Олександр Журавльов зміг відігратися на користь своєї ЗШ №3. Тож на перерву команди пішли за рахунку - 2:2. В другому таймі пристрасті не вщухли, але суперники продовжили гру обережніше. І тільки на завершальних акордах гри дубль Ігоря Сухаревського визначив переможця - 3:2 на користь ЗШ №7.

Микитинецька ЗШ - Крихівецька ЗШ - 1:5
Футзалісти Крихівецької ЗШ вирішили часу не гаяти, і відразу почали штормити ворота суперника, тож Микитинецькій ЗШ не залишилося нічого іншого, як зосередитися в захисті. Втім, Крихівецька ЗШ довго не могла знайти ключик до воріт суперника, тож лік голам дали тільки на 5-ій хвилині - відзначився Володимир Боцюрко, а до завершення першої дванадцятихвилинки у воротах суперника двічі "розписався" Станіслав Лакуста. Другий тайм розпочався за тим же сценарієм, і Крихівецька школа зуміла реалізувати ще один гол - цього разу відзначився Юліан Євчук. Дальше у складі фаворита матчу Лакуста "заробив" пряме вилучення, а Микитинецька зуміла розмочити рахунок, реалізувавши пенальті (Владислав Данилів). До завершення гри Крихівецькій ЗШ довелося грати  у меншості, але незважаючи на це дубль Євчука, забезпечив комфортну перемогу - 5:1.

ЗШ №8 - ЗШ №21 - 0:8
ЗШ №21 відразу показала, хто на полі господар, і розпочала з пресингу, який не припинявся до фінального свистка. Вже на 2-ій хвилині Арсен Гарасимчук розпочав свою гольову серію, яка не припинялася до фільнального свистка - вже у першому таймі Гарасимчук відзначився покером, а завдяки голу Владислава Андрусів ЗШ №21 на перерву пішла за комфортного результату - 5:0. Варто відзначити і командні дії ЗШ №8, яка не втрачала оптимізму і на контратаках докладала всіх зусиль, що "розмочити" рахунок, відмінною грою відзначився і голкіпер 8-ї, який неодноразово демонстрував "сейви". В другому таймі 21-а продовжила свою гру, і забила ще чотири м’ячі, які між собою розділили Арсен Гарасимчук і Владислав Андрусів.

ЗШ №4 - ЗШ №22 - 1:5
Тільки-но вийшовши на майданчик команди відразу задали грі швидкого темпу, і почали обмінюватися небезпечними моментами біля воріт одне одного. Пощастило відкрити рахунок ЗШ №22 - голом відзначився Ростислав Валько. Однак після першого забитого пристрасті вщухли, і команди зосередилися в центрі поля, тому на перерву пішли за мінімальної переваги 22-ї школи. В другому таймі команди знову обмінювалися атаками, і знову повести в рахунку вдалося ЗШ №22, після другого забитого 22-а повністю перейняла ініціативу, і довела матч до логічного завершення - хет-триком відзначився Ігор Маланчук, дубль на свій рахунок записав Ростислав Валько. До честі ЗШ №4 вдалося на завершальних хвилинах поєдинку розмочити підсумок - відзначився Андрій Федюк.

P.S.  Шкільний турнір з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" разом з усіма учасниками йде на зимові вакації. Боротьба за мрію продовжиться 20 січня 2018 р. другим туром "Золотої" та "Срібної ліги". Оргкомітет змагань бажає всім юним футзалістам і тренерам команд хорошого відпочинку і вдалих канікул!

25.12.2017 16:32