ОСНОВНИЙ ЕТАП: ВИСОКИЙ СТАРТ «ЗОЛОТОЇ» ТА «СРІБНОЇ» ЛІГ

На шкільному турнірі розпочався другий раунд змагань

У суботу, 16 грудня, на Шкільному турнірі з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" розпочався основний етап. Тож це означає не що інше, як 31 школа-учасниця, озброївшись шаленим ентузіазмом, продовжують боротьбу у лігах. Цього вікенду в рамках 1 туру у футзальні перегони включилася "Золота ліга" та команди групи "А" "Срібної ліги". На жаль, не обійшлося без прикростей - неявки Католицької школи, котрій зарахована технічна поразка.

"Золота ліга"

ЗШ №10 - ЗШ №18 - 6:0
Очікувано, що кожен поєдинок у найпрестижнішій лізі Шкільного турніру буде по вінця сповнений відчайдушними емоціями і боротьбою. Тож перший батл етапу виправдав всі сподівання. Ще б пак! Обидві школи двічі ставали чемпіонами, тому на всі сто знають, що хочуть, і не приховують амбіцій. Зі старту команди демонстрували хорошу комбінаційну гру і тактичну підготовку. Вже з перших хвилин зуміли обмінятися обопільними атаками і створити моменти - проте на заваді 18-їй стала штанга воріт. Натомість, ЗШ №10 відразу зуміла повести в рахунку - раз за разом тричі у воротах суперника відзначився Мирослав Романюк, а згодом до товариша приєднався і Тимофій Бугай. Другий тайм провели за тим же сценарієм, і ЗШ №18 знову не реалізувала свої нагоди, а ЗШ №10 завдяки покеру Романюка і голу Андрія Храбатина поставила фінальну крапку у протистоянні - 6:0.

ЗШ №25 - ЗШ №12 - 9:0
Тільки-но вийшовши на спортивний майданчик, ЗШ №25 відразу зосередилася біля воріт свого візаві, і докладала всіх зусиль, щоб повести в рахунку, однак, на заваді стояла реалізація. На контратаках старалася засмутити суперника і ЗШ №12, але жодна з команд ніяк не могла порушити мовчанку. Першим лік голам дав Роман Харандюк, який вивів свою ЗШ №25 вперед, дальше голом відзначився Артем Капущак та Костянтин Боркович. А хет-трик Харандюка на завершальних хвилинах першого тайму подарувала 25-ій комфортну перевагу - 5:0. Після перерви ЗШ №25 повністю перейняла ініціативу і довела матч до результативного рахунку - до фінального свистка дублем відзначився Артем Капущак, ще один хет-трик оформив Роман Харандюк.

ЗШ №24 - ЗШ №19 - 6:0
ЗШ №24 відразу активно включилася у гру, змусивши суперника зі старту захищатися. Не забарилися і гострі моменти та голи - вже на 2-ій хвилині Мирон Вістовський повів в рахунку. Відразу ж 24-та могла подвоїти перевагу, але не реалізувала пенальті, хоча ще до перерви Олександр Курилюк зумів відзначитися у воротах ЗШ №19. В другому таймі пристрасті не вщухли, і команди продемонстрували рівну динамічну гру, і боролися на кожному клаптику майданчика. Втім, хет-трик Вістовського, дубль Курилюка і гол у виконанні Олександра Пекарука подарував ЗШ №24 "суху" перемогу - 6:0.

"Срібна ліга"

ЗШ №16 - СШ №5 - 2:2
Команди включилися у гру дуже обережно, і зосередилися в центрі поля. Помітне було бажання обох команд здобути трьохочкову перемогу. На 5-ій хвилині ЗШ №16 вдалося повести в рахунку - гол забив Станіслав Юсип, який за лічені миттєвості відразу подвоїв перевагу, тож на перерву команди пішли за гольової переваги 16-ї школи. Однак, в другому таймі СШ №5 доклала всіх зусиль, щоб наздогнати суперника, що додало чималої інтриги. Спершу Денис Яців "розмочив" рахунок, а на завершальних хвилинах матчу Станіслав Дюрк зрівняв рахунок.

Школа-гімназія №3 - ЗШ №15 - 0:2
Рівний та інтригуючий поєдинок продемонструвала і школа-гімназія №3 та ЗШ №15, які дивували обопільними атаками, і боротьбою на кожному клаптику поля. Не дивно, що команди продемонстрували цілий вир гольових нагод біля обох воріт. Але отримати перевагу вдалося тільки на "екваторі" першого тайму - гол на користь своєї ЗШ №15 забив Богуслав Гринів. Друга дванадцятихвилинка теж була багата на емоції, адже обидва суперника докладали всіх зусиль, що реалізувати свої нагоди. Але фортуна знову була на стороні 15-ї школи - Олександр Швець впевнено відзначився у воротах гімназистів і визначив переможця батлу - 2:0 на користь ЗШ №15.

18.12.2017 10:57