ПАРТНЕРИ НФК «УРАГАН» ВІДЗНАЧАЮТЬ КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ

Три школи отримають подарунки від кінотеатру «Космос» та Royal Burger

Масштабний проект Прикарпаття "Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" вже на фінішній прямій. Тож це означає, що вже буквально за місяць ми дізнаємося ім’я тріумфатора п’ятих за ліком міжшкільних змагань. А поки дітвора міста активно та самовіддано виборює путівку в наступний раунд, дивує поєдинками, голами та сейвами, організатори не можуть не відмітити "подвиги" учасників 1/4 фіналу Кубку НФК "Ураган" та 1/8 фіналу Малого Кубку Укрексімбанку. А відзначати юних футзалістів будемо, як завжди, з партнерами змагань.

Вже за хорошою традицією команди нагороджуються подарунками від одного з кращих кінотеатрів Івано-Франківська – кінотеатру "Космос". Цього разу номінантами на кіносеанс стають вихованці ЗШ №3. Юні футболісти відзначаються за справді вольовий поєдинок, жагу до перемогти і віру в себе. Тільки завдяки завзяттю, вийшовши на поле в меншості та вистоявши в серії пенальті, школярі довели, що гідні бути в 1/4 фіналу Малого Кубку Укрексімбанку. Тож тріумфатори у повному складі отримають квитки на один із сеансів у кінотеатр "Космос"!

Також не можемо не згадати ще два навчальні заклади, які продемонстрували в рамках 1/4 фіналу Кубку НФК "Ураган" видовищні та цікаві поєдинки. Тож за показником кращої різниці забитих і пропущених м’ячів подарунковими сертифікатами  від найпопулярнішої мережі харчування Royal Burger нагороджується  ЗШ №10 та ЗШ №24.

Вітаємо переможців! І дякуємо партнерам, що крокують разом з організаторами до здійснення дитячих мрій!


 

10.03.2016 10:55