ШКІЛЬНИЙ ТУРНІР ПОВЕРТАЄТЬСЯ ПІСЛЯ ЗИМОВИХ ВАКАЦІЙ!

Найближчої суботи продовжується основний раунд змагань

Зимові канікули завершилися, івано-франківські школярі відпочили, набралися сил, позитивних емоцій, тому готові продовжити боротьбу за трофеї на Шкільному турнірі з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган". Нагадаємо, що основний раунд змагань стартував наприкінці грудня, й учасники встигли розіграти тільки перший тур. Тож попереду - тільки найгарячіші ігрові дні!

На кону - три кубки та чемпіонські титули в "Золотій", "Срібній" та "Бронзовій лізі Укрексімбанку" і тільки найсильніші отримають омріяні трофеї та грошові призи! І вже найближчої суботи, 27 січня, розпочинається другий тур, в який першими включаються школи із "Золотої ліги" та команди групи "А""Срібної" ліги.

Однак, шкільний турнір - це не тільки футзальна боротьба, а й творча, тож після вакацій продовжать розпочате й колективи черлідерів та вболівальників, котрі теж змагаються за цінні призи. Нагадаємо, що школярі можуть проявити себе й в індивідуальних конкурсах - конкурс саморобок та конкурс фотографій "Мій спортивний Івано-Франківськ". Умови - прості! Призи - класні! Творіть своїми руками цікаві вироби або надсилайте свої спортивні фотографії, і можливо саме ви станете щасливим власником смартфона чи планшета. Детальніше - у розділі Конкурси.

На турнірі - все "по-дорослому". Тому не пропустіть! Матчі відбуваються, як завжди, у ФОК Медуніверситету (вул. Целевича, 34). Початок о 9:30 год.

ОСНОВНИЙ РАУНД. 2 ТУР. РОЗКЛАД 1-ГО ІГРОВОГО ДНЯ:

"Золота ліга"
А 09:30 СШ №11 - ЗШ №28
А 10:00 ЗШ №10 - Католицька ЗШ
В 10:30 ЗШЛ №23 - ЗШ №19
В 11:00 ЗШ №25 - ЗШ №24

"Срібна ліга"
А 11:30 ЗШ№2 - ЗШ №15
А 12:00 ЗШ №16 - Школа-гімназія №3

25.01.2018 11:55