ШКІЛЬНИЙ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ: БАТЛИ КРЕАТИВУ

ЗШ №12 та ЗШ №9 - кращі черлідери тижня

Шкільний турнір з футзалу не припиняє дивувати своїх учасників та прихильників. Щотижня на спортивному майданчику вирує нестримний дух боротьби за трофеї: головний приз - 80 000 гривень та 10 000 гривень призових від "Укрексімбанку". Та приємно, що навколо панує не тільки футзальна атмосфера, а й творча, яка є не менш захоплюючою. В рамках Кубку тривають творчі конкурси, беручи участь в яких, креативні діти можуть сповна проявити свої багатогранні таланти та поборотися за цінні призи.

Минулого вікенду, в рамках 1/4 фіналу Малого Кубку Укрексімбанку, на спортивному майданчику запалювала малеча із ЗШ №12 та ЗШ №9. Дивовижні костюми, сюжетні композиції, синхронні хореографічні па та неймовірний вир емоцій – ось чим дивувала дітвора. Вихованці ЗШ №9 продемонстрували цікавий та динамічний танок "Мурашки", а школярі із 12-ї тішили вболівальників в ролі запальних малярів.

Тож свято спорту видалося не на жарт танцювальним. Рівний двобій танцювальних колективів не залишився поза увагою всіх присутніх, і маленькі танцюристи отримали щедрі овації глядачів. Тому за підсумками чвертьфінального ігрового дня Малого Кубку оголошується черлідерська нічия.

А ми нагадуємо, що до завершення творчих конкурсів залишилося не так вже й багато часу! 8 квітня – крайній термін подачі робіт в рамках конкурсу саморобок та конкурсу малюнків. На розгляд організаторів вже надійшли перші творіння, тож поспішайте і ви! Всім конкурсантам можна побажати тільки натхнення. Хай муза креативу не покидає вас ні на мить! Деталі в розділі "Конкурси".

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".
 

 

17.03.2016 13:53