ШКІЛЬНИЙ ТУРНІР – ЗА КРОК ДО ПІВФІНАЛУ!

"Кубок міського голови та НФК "Ураган" на фінішній прямій + ВІДЕО

Шкільний турнір з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" впевнено крокує до свого завершення. Тож зовсім скоро дізнаємося імена всіх трьох тріумфаторів сьомого сезону. У суботу, 3 березня, відбувся четвертий, передостанній, тур основного етапу, і це означає, що команди-учасниці стали ще на крок ближчими до омріяного трофею.

"ЗОЛОТА ЛІГА"

ЗШ №28 - ЗШ №10 - 1:0
Матчі за участі чинного чемпіона завжди проходять під пильною увагою, тим паче, коли ЗШ №10 знову у числі найсильніших команд змагається за головний кубок та призовий фонд. Мотивована була і ЗШ №28, котра не тільки хотіла дати бій іменитому супернику, а й здобути бажані очки. Прогнозовано ЗШ №10 зі старту кинулася у вир атак, а ЗШ №28 зосередилася у захисті, не забарилися і моменти, однак повести в рахунку вдалося 28-ій - у пасиві ЗШ №10 прикрий автогол. До перерви відновити "статус кво" таки і не вдалося, а в другому таймі гра продовжилася за схожим сценарієм. ЗШ №10 не змогла знайти ключик до воріт свого візаві, і не могла реалізувати реалізувати свої нагоди. Тож на табло - 1:0 на користь ЗШ №28. Попри те, що ЗШ №10 втратила очки, основний етап завершила, забронювавши собі місце у півфіналі.

ЗШ №18 - СШ №11 - 1:4
Зі стартових хвилин СШ №11 поспішила до воріт суперника і зосередилася в пресингу, тож ЗШ №18 не залишилося нічого іншого, як надійніше укріпитися в захисті. Однак, це не завадило 11-ій школі вже на 4-ій хвилині повести в рахунку - відзначився Олег Горбатий, а за лічені миттєвості до товариша приєднався Станіслав Саєвич. В другому таймі СШ №11 продовжила свою тактику, і збільшила перевагу ще на один м’яч - дубль на свій рахунок записав Олег Горбатий. Дальше пристрасті трішки вщухли, і ЗШ №18 скористалася втратою концентрації у суперника і перехопила ініціативу, що відразу втілила у забитий гол. Та СШ №11 вперто не здавала позиції і вчетверте "розписалася" у воротах 18-ї - забив Сергій Ткачук. Таким чином - 4:1 на користь СШ №11.

ЗШ №19 - ЗШ №25 - 3:6
Обидві команди активно включилися у гру, і поспішили до воріт одне одного, не змусили себе чекати й обопільні атаки та гострі моменти. Вже на 4-ій хвилині ЗШ №25 вдалося отримати гольову перевагу - відзначився Олег Булавинець, який за кілька хвилин зумів "оформити" дубль. А за хвилину до товаришів приєднався Артем Капущак, подарувавши своїй ЗШ №25 перевагу у три "сухі" м’ячі. Однак останні три хвилини до свистка на перерву видалися валідольними - ЗШ №19 перехопила ініціативу і раз за разом змусила свого суперника хвилюватися. Спершу один за одним два м’ячі "відправив" у ворота 25-ї Олег Дудка, а Владислав Сорочин на останніх секундах першого тайму зрівняв рахунок. Однак друга дванадцятихвилинка вийшла без інтриги - ЗШ №25 включилася у гру з ще більшим ентузіазмом і реалізувати перевагу ще у три забиті м’ячі - хет-триком відзначився Олег Булавинець, дубль оформив Олег Абрам’як. Таким чином - 6:3 на користь ЗШ №25.

ЗШ №12 - ЗШЛ №23 - 2:6
Тільки-но вийшовши на майданчик ЗШЛ №23 задала грі швидкого темпу, і провівши кілька успішних атак, зі старту повела в рахунку - відзначився Володимир Труш, який на одному забитому м’ячі не припинив свою гольову серію - і один за одним відправив у ворота суперника хет-трик. Не здавала позиції й ЗШ №12, котра максимально старалася відігратися, створювали хороші нагоди, але "розмочити" рахунок тільки наприкінці першого тайму - відзначився Віктор Остапчук. Після перерви команди продовжили обмінюватися атаками, і знову переконливішими були вихованці ЗШЛ №23 - по голу забили Веніамін Гураль і Лук’ян Барган. До фінального свистка ЗШ №12 скоротила розрив на ще один м’яч, який реалізував Денис Мізик, але останнє слово таки залишилося за ЗШЛ №23 - на останніх хвилинах покером похизувався Володимир Труш.

"СРІБНА ЛІГА"

ЗШ №15 - ЗШ №16 - 2:2
Спекотно на спортивному майданчику було і під час матчів команд "Срібної ліги". Ще б пак! Боротьба за місце у півфіналі - не на жарт запекла, тож всі учасники розуміють важливість кожного залікового балу. ЗШ №15 та ЗШ №16 впевнено включилися у розіграш, і поспішили до воріт одне одної. Першою дала лік голам ЗШ №16, котра вже на 2-ій хвилині відзначилася у воротах суперника - забив Володимир Кубарич. Дальше пристрастей не поменшало, юні спортсмени не покидали надій забити,і наввипередки штормили ворота одне одного. ЗШ №15 завдяки Дмитру Радковському вдалося зрівняти рахунок, але дубль у виконанні Кубарича знову подарував ЗШ №16 перевагу. Тож головна інтрига перенеслася на другий тайм, команди продовжили дивувати гострими моментами, але забити вдалося тільки наприкінці гри - дубль Дмитра Радковського вдруге встановив паритет. Таким чином - бойова нічия - 2:2.

СШ №5 - ЗШ №2 - 1:2
Емоційно було і під час матчу між СШ №5 та ЗШ №2 - шалена боротьба вирувала на кожному клаптику майданчика, і зі старту було помітне неймовірне бажання обох команд. Щоправда, на стартових хвилинах ЗШ №2 вдалося заволодіти ініціативою і повести в рахунку - вправним дублем засмутив суперника Богдан Редушко. До свистка на перерву вихованцям СШ №5 так і не вдалося відігратися, тож головні пристрасті продовжилися у другому таймі. Обидві команди обмінялися гольовими моментами, але не реалізували, а кульмінаційним моментом стало вилучення Редушка, тож ЗШ №2 змушена була докладати максимум зусиль, щоб вистояти в меншості, і не дозволити супернику наблизитися до своїх воріт. Завершальні хвилини матчу видалося особливо валідольними -СШ №5завдяки Станіславу Дюрку відзначилася у воротах ЗШ №2, і мала непогані шанси зрівняти рахунок, але фортуна таки залишилася на стороні ЗШ№2, тож - 2:1 на користь ЗШ №2.

ЗШ №17 - ЗШ №26 - 3:0
Команди розпочали з розвідки і не поспішали до воріт одне одного - зосередилися в центрі поля. Дальше гра перейшла у більш активне русло, і не забарилися гольові моменти, якими по черзі обмінювалися обидва суперника, але на заваді стояв то воротар, то штанга. Не дивно, що така гра на паритеті вилилася у нульову нічию після першого тайму. Після перерви гра продовжилася за тим же сценарієм - команди багато атакували, і створювали моменти, але хід матчу вдалося переламати тільки всередині другої дванадцятихвилинки - ЗШ №17 повністю перехопила ініціативу, і за п’ять хвилин забила три голи. М’ячі на свій рахунок записав Давид Чорний, двічі забив Максим Моргулець.

Українська гімназія №1 - СШ №1 - 1:1
Гра розпочалася спокійно, і команди, придивляючись одна одної, відразу задали поєдинку розміреного темпу. Обидві команди дивували тактичною підготовкою і комбінаціями, не дивно, що зі старту гімназисти вже святкували перший гол - відзначився Максим Басараб. Не пасла задніх і СШ №1, котра теж з перших хвилин дала зрозуміти, що розраховує виключно на перемогу, тож створюючи нагоду за нагодою СШ №1 завдяки Юрію Олейнікову таки зрівняла рахунок. Відновивши рівновагу у другому таймі мотиву у команд не поменшало, і боротьба точилася на кожному клаптику спортивного майданчика, але командам продовжити гольову серію таки не вдалося. Таким чином - 1:1.

"БРОНЗОВА ЛІГА УКРЕКСІМБАНКУ"

Крихівецька ЗШ - ЗШ №7 - 1:3
ЗШ №7 розпочала матч з непередбачуваної атаки, яка вже зі старту принесла перший успіх - голом відзначився Степан Гобрей. Після першого пропущеного Крихівецька ЗШ краще закріпилася в захисті, і створювала хороші нагоди при контратаках, тож ЗШ №7 вдалося вдруге вразити ворота свого візаві тільки наприкінці першого тайму - дубль оформив Степан Гобрей. Другий тайм розпочався "жваво" - Крихівецька ЗШ докладала максимум зусиль, щоб "підловити" суперника і відігратися, і вже за кілька хвилин Юліан Євчук "розмочив"рахунок. Натомість, фінальну крапку у протистоянні постав хет-трик у виконанні Гобрея, котрий подарував своїй ЗШ №7 перемогу.

ЗШ №13 - ЗШ №3 - 1:1
Спершу суперники зосередилися в центрі поля, і не поспішали до воріт одне одного. Дальше гра перейшла у більш активне русло, і не забарилися гольові моменти, але дати лік голам таки не вдавалося. Щоправда, команди грали дуже обережно, і докладали всіх зусиль, щоб не дати супернику приводу для взяття воріт. В другому таймі обидві команди продовжили гру за тим же сценарієм, але цього разу ЗШ №13 таки вдалося "засмутити" суперника - голом відзначився Олександр Боднарчук. Щоправда, 13-і не вдалося надовго втримати перевагу - на завершальних акордах матчу Захар Татарчук зрівняв рахунок. Таким чином - ще одна бойова нічия четвертого туру - 1:1.

ЗШ №22 -ЗШ №8 - 8:0
ЗШ №22 вирішила часу не гаяти і відразу кинулася у вир атак! Не дивно, що вже на 3-ій хвилині святкували перший гол - відзначився Ігор Маланчук, а за лічені хвилини до товариша долучився Тихонь Українець, а Ростислав Валько раз за разом оформив у воротах ЗШ №8 вправний хет-трик. Після перерви ЗШ №8 не змогла "розмочити" рахунок, а ЗШ№22 довела гру до результативного підсумку - Ігор Маланчук відзначився хет-триком, РостиславВалько записав на свій рахунок покер.

ЗШ №21 -ЗШ №9 - 13:0
ЗШ №21, тільки-но вийшовши на майданчик, показала, хто на полі господар, і зосередилася біля воріт суперника. Юні футзалісти раз за разом створювали небезпечні моменти і "засмучували" ЗШ №9 голами. Не дивно, що на перерву ЗШ №21 пішла із цілком комфортним рахунком - 6:0, а повернувшись - продовжила розпочате. Загалом, у воротах ЗШ №9 опинилися 13 голів, вісім з яких на рахунку Арсена Гарасимчука, дублем відзначився Владислав Андрусів, по голу забили Владислав Фіцик, Андрій Свербіцький, Максим Данилюк.

05.03.2018 22:31