«SMARTHOME» ВІДЗНАЧАЄ УЧАСНИКІВ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

У передсвятковий тиждень - з приємними подарунками від партнерів!

На Кубку міського голови та НФК "Ураган" завершився перший етап змагань. Тож час невеличких підсумків, і, звичайно, подарунків від друзів турніру. Тим паче, у передсвятковий тиждень!

Цікавими подарунками вирішив відзначити учасників змагань магазин мобільних телефонів та аксесуарів "SMARTHOME". А щасливими власниками подарунків стали юні футзалісти у трьох номінаціях – кращий бомбардир, кращий гравець, кращий воротар.

Рейтинг голеодорів практично з перших турів очолив Богдан Редушко, котрий забив на користь своєї ЗШ №2 аж 20 (!) м’ячів. А свій особистий рекорд Богдан реалізував у матчі із ЗШ №9, до речі, у складі якої грав останні чотири сезони. В очній зустрічі ЗШ №2 із ЗШ №9 у воротах останньої опинилося 12 "сухих" м’ячів, одинадцять з яких на рахунку Редушка. Тож відтепер кращий бомбардир етапу стане володарем універсальної портативної колонки.

Хтось забиває м’ячі, а хтось стоїть на стражі воріт! За підсумками першого етапу титул кращого голкіпера закріпив за собою воротар ЗШ №28 - Олександр Моісеєв, який за п’ять ігрових днів не пропустив жодного м’яча, таким чином цілком заслужено в подарунок отримає mp-3 плеєр і навушники.

В номінації «кращий гравець» оргкомітетом змагань було відзначено Романа Харандюка, який впродовж п’яти сезонів відзначається у складі ЗШ №25 технічною грою, результативними «асистами» та хорошою гольовою реалізацією. У подарунок Роман отримає геймерський джойстик та навушники.

P.S. Дякуємо магазину "SMARTHOME" за подарунки!
Тільки спільними зусиллями ми можемо здійснити дитячі мрії!

SMARTHOME - мобільні телефони та аксесуари
вул. Незалежності, 34. Тел. (093) 866 44 55

13.12.2017 13:04